معرفی آنتاگونیست اصلی در تریلر جدید Dark Pictures: The Devil in Me

استودیو Supremsive Games در تریلر جدید بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me، آنتاگونیست اصلی داستان را به نمایش گذاشت.

استودیوی Supremsive Games به تازگی تریلر جدیدی از فیلم The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me منتشر کرده است. The Job که آخرین قسمت از فصل اول این سریال ترسناک است.

در این تریلر شاهد اجرای آنتاگونیست اصلی به نام دومت هستیم که ظاهرا در پشت صحنه بازسازی قتل های سریالی قلعه قتل توسط یک قاتل معروف به نام است. اچ هولمز قرارداد. همانطور که در تریلر نشان داده شده است، این آنتاگونیست می تواند تمام حرکات شخصیت های اصلی را بدون توجه به جایی که هستند زیر نظر داشته باشد.

در تریلر جدید فیلم The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me که با عنوان قاتل سریالی هالووین منتشر شد، جزئیات بیشتری از آنتاگونیست داستان منتشر شد. این جزئیات نشان می دهد که دومت فردی بسته و منزوی است و حساسیت خاصی نسبت به هلمز دارد; پس تمام اسناد و اقلام مربوط به این قاتل زنجیره ای را نگه دارید. در The Devil Within، بازیکنان به عنوان اعضای یک گروه مستندساز به یک عمارت بزرگ دعوت می شوند، اما به زودی متوجه می شوند که در یک تله مرگبار گرفتار شده اند و باید زنده از آن خارج شوند.

این قسمت از مجموعه The Dark Pictures Anthology دارای مکانیک های گیم پلی جدید است، مانند معماها و معماهای مختلف که شما را ملزم به یافتن ابزارهای ویژه برای حل آنها می کند. همچنین این قسمت از مکانیک های دیگری مانند دویدن، پریدن و سیستم موجودی استفاده می کند. در نهایت، بازیکنان باید از تفکر و هوش خود برای فرار از اتاق هایی با تله های مرگبار استفاده کنند. همچنین اهمیت انتخاب بازیکن در این بازی به حدی است که یک انتخاب اشتباه می تواند جان یک یا همه شخصیت ها را به خطر بیندازد.

  طراحی بسته های ویژه رومینگ اینترنت همراه این بار برای دوستداران سفر تابستانی به خارج از کشور و زائرین معبد حسینی

دانلود ویدیو آپارات

بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me قرار است در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان) سال جاری برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید