معرفی سیستم پارکور جادویی در تریلر جدید بازی Forspoken

اسکوئر انیکس مهارت های پارکور جادویی فری را در تریلر جدید Forspoken به نمایش گذاشت.

اسکوئر انیکس تاکنون برنامه های مختلفی از بازی اکشن و نقش آفرینی Forspoken را پخش کرده است که بازخوردهای متفاوتی را از سوی بازیکنان دریافت کرده است. با این حال، یکی از جنبه‌های گیم‌پلی Forspoken که تاکنون مورد تحسین قرار گرفته، سیستم پارکور سریع و جادویی آن است. در همین راستا، اسکوئر انیکس تریلر جدیدی منتشر کرد که بر مهارت‌های جادویی فری تمرکز دارد که او در طول پارکور از آنها استفاده می‌کند. در زیر، جزئیات بیشتری از نحوه عملکرد این سیستم ناوبری در وبلاگ رسمی پلی استیشن در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

در تریلر جدید Forspoken، Luminous Productions به عنوان خالق 8 قابلیت اصلی جادویی که در سیستم پارکور مورد استفاده قرار می گیرد را به تفصیل شرح داد. اولین مهارت Flow نام دارد که از آن به عنوان قلب تپنده سیستم پارکور بازی یاد می شود. این ویژگی با نگه داشتن دکمه اجرا و استفاده از نوار استقامت شروع می شود که به فری اجازه می دهد به طور خودکار از روی موانع کوچک بپرد و در عین حال به سرعت از محیط عبور کند.

مهارت بعدی Rush است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا پس از دیدن جلوه های هدایت بصری خاص و با توجه به فشار دادن دکمه ها، سرعت خود را برای عبور از موانع افزایش دهند.

فری توسط نگهبانان در فورسپوکن دستگیر می شود

سومین مهارت پارکور Shimmy است که به فری اجازه می دهد تا با فشار دادن یک دکمه خاص در زمان مناسب، حرکت خود را در حین پرش از سطوح مختلف افزایش دهد. مهارت بعدی Scale نام دارد و فری از آن برای ایجاد پلتفرم‌های فانتوم استفاده می‌کند تا خودش را به آن راه‌اندازی کند. در همین حال، مهارت Soar به فری اجازه می‌دهد تا در ارتفاعی بالاتر در حالی که شناور است به هوا بپرد.

  افزایش توانایی بازی SackBoy: A Big Adventure برای کامپیوتر

بعدی مهارت Zip است که مانند یک قلاب جادویی عمل می کند و فری می تواند از آن برای اسلاید به سطوح مختلف از فاصله دور استفاده کند.

Luminous Productions یکی دیگر از مهارت های پارکور را سیستم شناور نامید و همانطور که از نام آن پیداست، به کشتی اجازه می دهد نیروی گرانش را تغییر دهد و فرود نرم تری روی زمین داشته باشد. در نهایت، مهارت Glide مانند اسکی برای حرکت کشتی در سراسر سطح آب است.

دانلود ویدیو آپارات

Forspoken قرار است در تاریخ 4 بهمن 1401 (24 ژانویه 2023) بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی Forspoken با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید