نسخه خیالی شهر لندن در اولین اثر هنری رسمی بازی Co-op سونی لندن

سونی به طور رسمی اولین اطلاعات از بازی جدید استودیوی پلی استیشن مستقر در لندن و تصویر هنری آن را منتشر کرد.

از ماه‌ها قبل، طبق آگهی‌های رسمی، متوجه شده بودیم که یکی از بازی‌های سرویس زنده که توسط سونی در حال توسعه است، توسط استودیو لندن ساخته می‌شود. اولین (انحصاری) استودیوی بازی سازی پلی استیشن با حدود 20 سال تجربه، دارای آثاری مانند The Getaway و Blood & Truth. حال در جدیدترین اخبار بازی، شاهد انتشار اطلاعات رسمی از پروژه فعلی این تیم هستیم.

استودیوی لندنی سونی می‌گوید این بازی جدید در حال توسعه را بلندپروازانه‌ترین پروژه خود تا به امروز می‌داند. پروژه ای که برخلاف بسیاری از بازی های قبلی استودیو لندنی، با تاکید بر لوازم جانبی کنسول مانند هدست های واقعیت مجازی ساخته نشده است. این سرویس جدید بازی زنده که در پلی استیشن 5 به دست مخاطبان می رسد، با بازی های ویدیویی قبلی استودیو لندن بسیار متفاوت است و گیمرها را به دنیایی فانتزی می برد. به نسخه خیالی شهر لندن. اولین اثر هنری رسمی منتشر شده از این بازی را در حال انجام دیدید.

لوگوی استودیوی سونی لندن

هنوز نام رسمی این بازی فانتزی co-op را نمی دانیم. تارا ساندرز ما فن‌آوری‌های مختلف را انتخاب کردیم و به چگونگی آن نگاه کردیم [می‌توانیم] برای حرکت دادن صنعت بازی و معرفی مفاهیم جدید. داشتن یک استودیو با چنین میراثی، خروج از منطقه راحتی را برای تیم آسان تر می کند.

با اينكه [در بازی جدید] ما مشغول استفاده از لوازم جانبی مختلف نیستیم، هنوز DNA خلاقیت است و از خلاقیت برای آن استفاده می کنیم [طراحی] هر مفهوم بازی [در این پروژه] ما داریم”.

  انتشار بازی Lost Soul Aside در سال 2024

او در ادامه توضیح داد: «این جاه‌طلبانه‌ترین بازی ما تاکنون است. ما تمام آن DNA خلاقانه را می گیریم و آن را در این بازی آنلاین مبتنی بر نبرد قرار می دهیم.”

لوگوی رسمی استودیوی پلی استیشن لندن سونی

استوارت وایت که رئیس استودیوی پلی استیشن لندن نیز هست، کمی بیشتر در مورد بازی جدید که در یک نسخه فانتزی از شهر مدرن لندن اتفاق می‌افتد صحبت کرد: «موضوع اصلی جذاب ما علاوه بر تنظیم، ترکیب عناصر فانتزی و جادویی است. آنها در جهان های آشنا او همچنین اشاره کرد که موقعیت استودیوی سونی در لندن در لندن به این معنی است که اعضای تیم درک قابل توجهی از آن شهر داشتند و از این دانش برای ایجاد نسخه ویژه او استفاده کردند.

وایت گفت برخی از ابزارهای استفاده شده توسط استودیو لندن مربوط به فناوری مورد استفاده در طول توسعه VR Worlds و Blood & Truth برای کنسول PS4 است. او می گوید از آنجایی که بازی های VR همیشه به فرآیندهای تولید و موتورهای بسیار کارآمد نیاز دارند، می توان از این فناوری حتی در پروژه های غیر VR نیز استفاده کرد. البته استودیو لندن به وضوح می خواهد با پروژه جدید گام بزرگی از نظر فنی بردارد.

بازی ویدیویی جدید مورد بحث با استفاده از موتور بازی سازی سوهو که متعلق به استودیوی لندنی خود سونی است، ساخته شده است. وایت می گوید که موتور انحصاری بازی سوهو نقش بسیار مهمی در فعالیت های تیم و هویت بازی در حال توسعه دارد: «این موتور از ابتدا برای کنسول های نسل فعلی و [مطابق] نیازهای بازی ای که می ساختیم مطرح شد. این طراحی شده است تا از تمام قدرت کنسول PS5 استفاده کند.

  نقد و بررسی بازی Shovel Knight Dig

دیدگاهتان را بنویسید