آرون تیلور جانسون به فیلم اکشن جدید امیلی بلانت و رایان گاسلینگ پیوست

آرون تیلور جانسون جدیدترین بازیگر فیلم The Fall Guy با بازی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت است.

یونیورسال پیکچرز در حال ساخت اقتباسی سینمایی از سری The Fall Guy است رایان گوسلینگاین بازیگر که برای بازی در فیلم های Half Nelson و La La Land نامزد 2 جایزه اسکار شده است، نقش اصلی این فیلم اکشن را ایفا خواهد کرد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به جمع بازیگران این فیلم اکشن اضافه شده است. آرون تیلور جانسون، ستاره قطار گلوله، جدیدترین بازیگری است که پس از قرارداد با یونیورسال پیکچرز، در فیلم The Fall Guy بازی کرده است.

شاهدان الحاق قبلی امیلی بلانتبازیگر فیلم Edge of Tomorrow، فیلم Sicario و فیلم A Quiet Place نیز از جمله بازیگران فیلم The Fall Guy بود. دیوید لیچکارگردان فیلم‌هایی مانند بلوند اتمی، ددپول 2، ارائه‌های سریع و خشمگین: هابز و شاو و قطار گلوله، فیلمنامه‌ای از اشلی میلر، درو پیرس و زک استانتز را کارگردانی می‌کند. فیلمبرداری و تولید این فیلم اکشن قرار است پاییز امسال در استرالیا آغاز شود.

علاوه بر Bullet Train که جانسون در آن با لیچ همکاری داشت، آرون تیلور جانسون در آثار دیگری مانند Kick Ace، Nowhere Boy، Godzilla، Avengers: Age of Ultron، Savages، Anna Karenina و Nocturnal.Animals، فیلم The Wall ظاهر شد. ، فیلم پادشاه یاغی، فیلم تنت و فیلم مرد شاه در کارنامه او بود. جانسون اخیرا در فیلم Kraven the Huntsman نقش کراون شکارچی را بازی کرده است.

فیلم Fall Guy برای اکران در تاریخ 1 مارس 2024 (11 مارس 1402) برنامه ریزی شده است.

  معرفی سریال A Private Affair Jean Reno در تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید