انتشار تریلر داستانی جدید بازی Stray Blade

ساعاتی پیش سازندگان بازی Stray Blade تریلر داستانی جدیدی از این اثر منتشر کردند.

همانطور که احتمالا می دانید، بازی Stray Blade در جریان رویداد Gamescom 2021 برای همه رونمایی شد. اثری که نمایش های آن در کنار طراحی بصری جالب اثر امیدوارکننده به نظر می رسید و تجربه کاربری خوبی را نوید می دهد.

این بازی اکشن روح مانند که عناصری از سبک نقش آفرینی را به همراه دارد توسط استودیو بازی سازی توسعه یافته است. Point Blank در دست توسعه است. شرکت 505Games که سابقه انتشار نسخه PC بازی Death Stranding and Control را دارد به عنوان ناشر این اثر شناخته می شود. در میان جدیدترین اخبار دنیای بازی، ساعاتی پیش تریلر داستانی جدیدی از این بازی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. در ادامه می توانید ویدیوی ارسال شده را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

همانطور که مشاهده کردید در این ویدیوی تقریبا 3 دقیقه ای قسمت های مختلف بازی را در کنار دشمنان آن مشاهده می کنیم. داستان بازی Stray Blade در مکانی به نام آکره گفته می شود. سرزمینی آرام و آرام که اکنون به مکانی جنگ زده تبدیل شده است. شخصیت اصلی بازی با شخصیتی به نام بوژی در توسعه داستان همراهی و همکاری خواهد کرد. شما سعی خواهید کرد با استفاده از قدرت خود تعادل زمین مذکور را بازگردانید. دو شخصیت ارائه شده در کنار هم به دنبال ترک این سرزمین، کشف تاریخ آن و دلیل رسیدن آکرا به وضعیت فعلی خود هستند.

بازی Stray Blade در تاریخ نامعلومی در سال 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

  عرضه جهانی گوشی های بازی Black Shark 5 و 5 Pro آغاز شده است

نظرت چیه عزیزم از اجرای این بازی راضی هستی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید