اولین ویدیوی گیم پلی نسخه Xbox بازی Age of Empires II: Definitive Edition را پخش کنید

آدام ایسگرن، تهیه‌کننده اجرایی World’s Edge، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست ایکس‌باکس، تصاویری از گیم‌پلی بازی Age of Empires II: Definitive Edition را به نمایش گذاشت.

آدام ایسگرینتهیه کننده اجرایی World’s Edge Studios اخیرا در پادکست ایکس باکس لری هرب اولین ویدیوی گیم پلی نسخه Xbox بازی Age of Empires II: Definitive Edition را به اشتراک گذاشته است که برای تجربه کنترلر بهینه شده است. این ویدیو منوهای شعاع مانند و یک رابط کاربری جدید را نشان می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

در طول بیست و پنجمین سالگرد سری Age of Empires، مایکروسافت اعلام کرد که Age of Empires II: Definitive Edition و Age of Empires IV در سال 2023 بر روی کنسول‌های Xbox عرضه خواهند شد. طرفداران باید منتظر باشند تا Age of Empires II: Definitive Edition را در ژانویه تجربه کنند. 31، 2023 (11 فوریه 1401)، و Age of Empires IV در زمان نامعلومی در سال 2023 از راه خواهد رسید.

Age of Empires II: Definitive Edition منوهای شعاعی

رابط بازی Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires 2: Definitive Edition در سال 2019 برای رایانه های شخصی منتشر شد و در واقع نسخه بازسازی شده بازی اصلی منتشر شده در سال 1999 می باشد.این نسخه شامل بهبودهای بصری و پشتیبانی از رزولوشن 4K می باشد و شامل تمامی بسته های الحاقی منتشر شده برای بازی اصلی می باشد.

نسخه جدید Age of Empires IV شامل محتوای بازی اصلی، تمامی آپدیت های منتشر شده و برخی مطالب جدید مانند معرفی مالی و امپراتوری عثمانی است. صاحبان Age of Empires IV می توانند به روز رسانی Anniversary را به صورت رایگان و بدون هزینه اضافی دریافت کنند.

  استخر ViaBTC و درآمد ارز پایدار

دیدگاهتان را بنویسید