بتای خصوصی Outlast Trials از امروز شروع می شود

استودیو Red Barrels آزمایش بتای خصوصی The Outlast Trials را به موقع برای هالووین آغاز کرده است.

در جدیدترین اخبار بازی، Red Barrels اعلام کرده است که آزمایش بتا خصوصی بازی ترسناک آینده خود، The Outlast Trials را آغاز کرده است. این نسخه آزمایشی باید به مناسبت هالووین برگزار شود و تا 1 نوامبر (10 آبان) سال جاری در دسترس خواهد بود. بتای خصوصی Outlast Trials شامل مرحله افتتاحیه است که به صورت آموزشی طراحی شده است و مرحله ایستگاه پلیس به همراه محتوای اصلی توسط Leland Coyle. علاوه بر این، نسخه بتا دارای یک لابی درون بازی به نام اتاق خواب است که بازیکنان می توانند شخصیت ها و اتاق های خود را شخصی سازی کنند.

فیلیپ مورینیکی از بنیانگذاران بتای خصوصی Red Barrels گفت: “ما از استقبال بازیکنان در مرکز سینیالای مورکوف و The Outlast Trials در این هالووین هیجان زده هستیم.” تست بتای خصوصی نگاهی اولیه به انتظارات بازیکنان از بازی کامل در سال آینده خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر بازخورد این تجربیات آزمایشی هستیم تا به ما کمک کند این تجربه کاملاً جدید Outlast را اصلاح کنیم.”

سر بریده عروسک در بازی ترسناک The Outlast Trials (قسمت سوم از سری بازی Outlast)

The Outlast Trials یک بازی ترسناک بقای co-op است که در دوران جنگ سرد اتفاق می افتد. در این کار، بازیکنان باید به عنوان داوطلب در آزمایش های شرکت Murkoff، بازی را تجربه کنند. مشابه نقش بسیاری از شرکت‌های تخیلی بزرگ در بازی‌های ویدیویی، مورکف آزمایش‌های وحشتناکی را روی داوطلبان انجام می‌دهد و بازیکنان باید برای زنده ماندن و فرار تلاش کنند. بازی Outlast Trials هنوز تاریخ انتشار خاصی ندارد و در حال حاضر تنها برای انتشار بر روی پلتفرم PC تایید شده است.

  تلویزیون اتمی چیست و چگونه بازی های رایانه شخصی را متحول می کند؟

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید