تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 5 بازی Sable را اعلام کرد

بازی ماجراجویی جهان باز Sable Shedworks و Raw Fury ماه آینده با محتوا و ویژگی های جدید به پلی استیشن 5 می آید.

Shedworks and Raw Fury’s Sable بیش از یک سال پیش برای کنسول های ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شد و به زودی برای بازیکنان بیشتری در دسترس خواهد بود. ماه گذشته اعلام شد که این بازی ماجراجویی جهان باز در اواخر سال 2022 برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد و اکنون در میان آخرین اخبار مربوط به این بازی، با خبر شدیم که تاریخ انتشار دقیق آن مشخص شده است. کاربران PS5 برای تجربه این بازی باید تا 29 نوامبر صبر کنند.

نسخه پلی استیشن 5 بازی Sable با محتوای جدید در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. این محتوا شامل یک مینی بازی ماهیگیری، امکان نمایش مجموعه ای از ماهی ها و حشرات در ویواریوم بازیکن و ماسک ماهیگیر برای استفاده است. نسخه PS5 همچنین از ویژگی بازخورد لمسی DualSense کنترلر پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد هنگام حرکت در دنیای بازی، تپه های شنی را احساس کنید. تریلر نسخه پلی استیشن را می توانید در زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

بدیهی است که طرفداران نباید منتظر عرضه این بازی بر روی پلی استیشن 4 باشند. این بازی ماجراجویی جهان باز در حال حاضر بر روی پلتفرم های PC، Xbox Series X، Xbox Series S و Xbox One برای تجربه در دسترس است.

  اگر گرانش زمین تنها برای 5 ثانیه ناپدید شود چه اتفاقی می افتد؟!

دیدگاهتان را بنویسید