تمرکز Remedi بر روی اکران Alan Wake 2 در سال 2023

به گفته مدیرعامل Remedi، Alan Wake 2 هنوز برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

Remedy Entertainment اخیراً آخرین گزارش عملکرد مالی خود را منتشر کرده است که بازه زمانی ژانویه تا سپتامبر 2022 را در بر می گیرد. همراه با این گزارش، Remedi مجدداً تأیید کرد که Alan Wake 2 در حال تولید کامل است و طبق برنامه در سال 2023 منتشر خواهد شد. ترو ویرتالا، مدیرعامل Remedy می گوید: «هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما بازی در همه زمینه ها در حال جمع شدن است. تست کاربر ادامه دارد و بازخورد تحقیقات کاربران دلگرم کننده است. زمانی که دیدم عناصر بازی چگونه با هم هماهنگ می شوند، مطمئن شدم که قرار است یک بازی عالی منتشر کنیم.

در گزارش مالی Remedi آمده است که درآمد این سازنده در سه ماهه سوم سال 2022 هفت درصد افزایش یافته و به 7.9 میلیون یورو رسیده است. علاوه بر این، هزینه های توسعه که عمدتاً برای دو پروژه کلیدی Alan Wake 2 و بازسازی دو نسخه اول Max Payne بود، حدود 95 درصد اعلام شد. البته هزینه ها و هزینه های Control برای توسعه پروژه Codename Condor که یک اسپین آف چند نفره از Control و Alan Wake Remastered است، کاهش یافته است.

یک پیرزن ترسناک در یک محیط تاریک، هنر مفهومی رسمی Alan Wake II

جالب اینجاست که دو بازی Alan Wake Remastered و Crossfire حق امتیازی برای Remedy ایجاد نکردند و دلیل آن به سه ماهه اول سال 2022 برمی‌گردد، زمانی که Epic Games هنوز هزینه‌های توسعه و بازاریابی خود را برای بازی جبران نکرده بود.

بازی Alan Wake 2 قرار است در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. این بازی به عنوان زیباترین اثر Remedy تا به امروز معرفی شده است.

  جزئیات مربوط به PS5 DualSense Edge جدید در صفحه اختصاصی سونی برای کنترلر

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید