جود لاو و جیسون بیتمن در سریال کوتاه مدت خرگوش سیاه نتفلیکس بازی کردند

جود لا و جیسون بیتمن برای بازی در مینی سریال خرگوش سیاه نتفلیکس قرارداد امضا کردند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم جیسون بیتمنبازیگر برنده جایزه گلدن گلوب جود لاو، بازیگر نامزد اسکار برای بازی در مینی سریال خرگوش سیاه نتفلیکس قرارداد امضا کرده است. به گزارش ددلاین، این دو بازیگر علاوه بر بازی در این سریال درام، به عنوان تهیه کننده اجرایی آن نیز فعالیت می کنند. جیسون بیتمن یکی از کارگردانان این سریال است.

در مورد داستان و شخصیت های سریال Black Rabbit جزئیاتی وجود ندارد، اما فیلمنامه آن زک بیلین و کیت ساسمن نوشتن را یاد می گیرند. این مجموعه به لیست رو به رشدی از پروژه های جیسون بیتمن در حال توسعه برای نتفلیکس می پیوندد که شامل اقتباس سینمایی از Dark Wire و اکشن هیجان انگیز Carry On می شود. تارون آیرتون خوب. مایکل کستیگان، بن جکسونکیت ساسمن و زک بیلین تهیه کننده این پروژه هستند.

مجموعه فیلم های Aggregate، Riff Raff Entertainment، Youngblood Pictures و Automatik Entertainment تهیه کنندگی این مجموعه کوتاه را بر عهده دارند. این پروژه اولین نقش سریالی جیسون بیتمن پس از سریال درام جنایی Ozark برنده جایزه امی است. جود لاو در حال حاضر مشغول بازی در سریال جنگ ستارگان: خدمه اسکلت به کارگردانی است جان واتس و در آینده در پیتر پن و وندی دیزنی دیده می شود.

  خروج کارگردان Blade از پروژه قبل از شروع فیلمبرداری

دیدگاهتان را بنویسید