ساخت سریالی بر اساس شخصیت مارول ویژن

استودیو مارول در حال ساخت سریالی بر اساس شخصیت ویژن با بازی پل بتانی است که بر روی نسخه سفید رنگ این شخصیت تمرکز دارد.

بادر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسریال دیگری بر اساس سری WandaVision در حال توسعه است. ددلاین گزارش داد که ویژن نیز قرار است سریال مستقل خودش را بسازد و استودیو مارول در حال ساخت سریالی بر اساس این شخصیت برای دیزنی پلاس است. این سریال بر روی White Vision تمرکز خواهد داشت و Vision Quest نام خواهد داشت و انتظار می رود پل بتانی برای بازی در نقش White Vision در این سریال بازگردد.

الیزابت اولسن و پل بتانی در خیابان آماده مبارزه در فینال سریال WandaVision

مقاله مرتبط:

  • نقد و بررسی قسمت نهم سریال WandaVision – Wandavision

مجموعه ویژن کوئست داستان یک ماشین فلسفی را دنبال می کند که تلاش می کند حافظه و انسانیت خود را بازیابد. همچنین گفته می شود که درها برای بازگشت الیزابت اولسن به عنوان واندا ماکسیموف به سریال باز است، اما بازگشت او هنوز تایید نشده است. واندا و ویژن رابطه نزدیکی در دنیای سینمایی مارول دارند و بازگشت واندا به سری ویژن کوئست می تواند منطقی باشد.

البته سرنوشت جادوگر اسکارلت پس از اتفاقات Doctor Strange و Multiverse of Madness هنوز مشخص نیست. هم جک شفرخالق سریال Vandavision به عنوان مجری برنامه سری ویژن کوئست بازخواهد گشت. سری ویژن کوئست تنها سریالی نیست که از سری WandaVision جدا شده است و مارول استودیو در حال حاضر در حال توسعه آن است. سریال Agatha: Coven of Chaos است.

سریال Agatha: Coven of Chaos در واقع بر اساس شخصیت آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان ساخته شده است که به عنوان یک سریال کمدی تاریک توصیف می شود که در Westview اتفاق می افتد. انتظار می رود Agatha: Coven of Chaos در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش شود. با این حال، مجموعه Vision Quest هنوز در مراحل اولیه توسعه است و مشخص نیست چه زمانی ممکن است شاهد تولید و پخش آن در دیزنی پلاس باشیم.

  بازی Microsoft: Marvel's Wolverine برای پلی استیشن در سال 2023 منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید