سازندگان Gotham Knights در تلاش هستند تا مشکلات نسخه کنسولی بازی را با یک آپدیت برطرف کنند.

شعبه مونترال برادران وارنر. در حال کار سخت بر روی یک به روز رسانی بزرگ برای Gotham Knights برای بهبود عملکرد و ارائه بهترین تجربه ممکن برای بازیکن است.

اگرچه شعبه مونترال برادران وارنر. به تازگی آپدیت جدیدی برای بازی Gotham Knights منتشر کرده است، این آپدیت فقط برای نسخه PC بوده و فقط برخی از باگ ها را برطرف کرده است. بازی اکشن RPG جهان باز هنوز مشکلات عملکردی دارد، اما توسعه دهندگان در حال کار بر روی رفع آنها هستند. توسعه دهنده Gotham Knights در توییتی تایید کرد که این هفته آپدیت جدیدی را برای نسخه های کنسول منتشر خواهد کرد.

جزئیات بیشتر در این مورد به زودی در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت، اما در حال حاضر می دانیم که به روز رسانی آینده “تعدادی از باگ های موجود در بازی از زمان عرضه” را برطرف می کند. در مورد مشکلات عملکرد نسخه‌های PC و کنسول نیز باید بگوییم که “تیم توسعه سخت در حال کار روی یک به‌روزرسانی بزرگ‌تر برای بهبود عملکرد و ارائه بهترین تجربه ممکن برای پخش‌کننده است.” به‌روزرسانی نسخه کنسول روی ثبات نرخ فریم تمرکز خواهد کرد.

تاریخ انتشار آپدیت بزرگ Gotham Knights هنوز اعلام نشده است و برای اطلاع از آن باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم. این بازی در تاریخ 29 نوامبر میزبان آپدیت جدیدی خواهد بود که حالت همکاری چهار نفره Heroic Assault را به ارمغان می آورد. در این حالت انفرادی، بازیکنان در 30 طبقه با دشمنان مختلف مبارزه می کنند و اهداف اختیاری را در طول مسیر کامل می کنند. آپدیت بزرگ بازی ممکن است همزمان با این حالت ارائه شود.

  جهش 400 درصدی در فروش کنسول پلی استیشن 5 در آمریکا

بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر (2 آبان) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر شد. در ابتدا قرار بود این بازی برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز منتشر شود، اما به گفته سازندگان، ظاهراً ابعاد بازی آنها را مجبور به لغو نسخه‌های نسل هشتم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید