فروش جهانی سری Persona بیش از 15.5 میلیون نسخه است

طبق گفته سگا، فروش سری Persona در سراسر جهان از 15.5 میلیون نسخه فراتر رفته است.

سگا گزارش نتایج مالی سالانه تلفیقی 2022 خود را منتشر کرده است که آمار فروش مجموعه های مختلف سگا را در سال مالی گذشته ارائه می دهد. با توجه به این آمار، اعلام شد که تمامی بازی های سری Persona روی هم، پس از انتشار نسخه اول، 15.5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروختند.

سگا علاوه بر انتشار نسخه های فیزیکی و دیجیتالی سری Persona، سرگرمی های دیگر مرتبط با این سری مانند اسباب بازی ها، ماشین های Pachislot و Pachinko، محصولات بسته بندی شده و حتی محتوای دیجیتال را نیز به فروش می رساند. آمارهای جدید سگا نشان می دهد که سری Persona نسبت به سال مالی گذشته 500 هزار واحد فاصله فروش دارد و نقش نسخه های مختلف بازی Persona 5 در این فاصله چشمگیر است. چهار نسخه Persona 5: Dancing in Starlight، Persona 5، Persona 5 Royal و Persona 5 Strikers در مجموع 7.22 میلیون واحد فروختند.

نسخه های مختلف بازی Persona 5 حدود 46.6 درصد از کل فروش این سری را به خود اختصاص داده اند و 77 درصد از درآمد آنها از خریداران خارج از ژاپن است. از آنجایی که بازی Persona 5 Royal به تازگی بر روی پلتفرم PC و کنسول های Nintendo Switch، PlayStation 5، Xbox One و Xbox Series X منتشر شده است. Xbox Series S منتشر شده است، ممکن است تا سال آینده فروش آن افزایش یابد. طبق آخرین گزارش ها، Persona 5 Royal تا ژوئن 2021 بیش از 1.8 میلیون نسخه فروخته است.

  واکنش وزیر ارتباطات به اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار سری بازی های Persona با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید