فروش خوب سریال Final Fantasy و Kingdom Hearts در گزارش سالانه Square Enix

اسکوئر انیکس به تازگی گزارش سالانه خود را منتشر کرده است که فروش خوب سه سری Final Fantasy، Dragon Quest و Kingdom Hearts را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار دنیای بازی، دیروز اسکوئر انیکس گزارش سالانه خود را برای امسال منتشر کرد. در گزارش 2022 شرکت مذکور، اعداد قابل توجهی از سه آدرس IP شناخته شده این شرکت قابل مشاهده است. بازی های سری فاینال فانتزی 9 میلیون نسخه به فروش خود اضافه کرده اند. وقوع این امر باعث شده تا مجموع فروش مجموعه در طول عمر آن به رقم قابل توجه 173 میلیون نسخه برسد.

از سوی دیگر، طبق اعلام وب سایت ResetEra، سری Dragon Quest امسال 2 میلیون نسخه به فروش خود اضافه کرده است و مجموع فروش این سری بازی را به 85 میلیون نسخه رسانده است. در نهایت، نام مجموعه Kingdom Hearts ظاهر می شود. این مجموعه تاکنون 36 میلیون نسخه فروش داشته است. آخرین نسخه از این سری بازی ها برای کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت در سال 2019 عرضه شد که پس از دو سال نسخه PC این اثر منتشر شد.

سورا از Kingdom Hearts با ماریو در Super Smash Bros دست می دهد.  نهایی

در نهایت نسخه نینتندو سوییچ بازی Kingdom Hearts III در سال 2022 برای این کنسول ژاپنی منتشر شد. علاوه بر این در ابتدای سال جاری میلادی بازی Kingdom Hearts 4 به صورت رسمی معرفی شد و مراحل ساخت را پشت سر می گذارد. لازم به ذکر است که تمامی اعداد منتشر شده مربوط به مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی این آثار در تمامی پلتفرم‌ها در طول عمرشان است. با توجه به ذکر نام فاینال فانتزی در این مطلب، به نظر می رسد که بازی Final Fantasy XVI آخرین مراحل ساخت و طراحی خود را پشت سر می گذارد. از طرفی به تازگی تریلر داستانی این بازی مورد انتظار منتشر شده است.

  سیستم مورد نیاز بازی Evil West

به نظر شما عزیزم آیا آثار ذکر شده را تجربه کرده اید؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید