لیست بازی های Xbox Live Gold برای نوامبر 2022

مایکروسافت اعلام کرده است که سرویس Xbox Live Gold در نوامبر 2022 چه چیزی را به کاربران ارائه می دهد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که مایکروسافت از لیست بازی های نوامبر 2022 برای سرویس Xbox Live Gold رونمایی کرده است. کاربران این سرویس اشتراکی ماه آینده می‌توانند دو بازی پراتوریانس – HD Remaster و Dead End Job را روی کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X تجربه کنند. پرداخت برای Xbox Series S. کاربران Xbox Game Pass Ultimate نیز به این آثار دسترسی خواهند داشت.

Pretorians – HD Remaster از 1 نوامبر تا 30 نوامبر (10 نوامبر تا 9 دسامبر) برای کاربران Xbox Live Gold و Dead End از 16 نوامبر تا 15 دسامبر (25 نوامبر تا 24 دسامبر) در دسترس خواهد بود. Dead End Job در دسامبر 2019 بر روی Xbox One منتشر شد و دو ماه قبل از آن در Apple Arcade گنجانده شد. Praetorians – HD Remaster بازسازی نسخه اصلی است که توسط Calypso Media، یک شرکت توسعه استراتژی ساخت و ساز شهری/همزمان توسعه یافته است.

بازی‌های طلایی Xbox Live نوامبر ۲۰۲۲

  • Game Pretorians – HD Remaster: دوره از 10 نوامبر تا 9 دسامبر به ارزش 19.99 دلار
  • بازی کار بن بست: دوره از 25 نوامبر تا 24 دسامبر به ارزش 16.99 دلار

بازیکنان برای خرید این دو بازی بدون تخفیف باید 36.98 دلار بپردازند و در صورت تجربه کامل هر دو محصول، 2000 GamerScore دریافت خواهند کرد. کاربران Xbox Live Gold هنوز هم برای دریافت دو بازی در ماه اکتبر فرصت دارند. به عنوان بازی ماجراجویی بقا Windbound تا 31 اکتبر (9 نوامبر) و بازی شبیه ساز/استراتژیک Bomber Crew Deluxe Edition تا 15 نوامبر (24 نوامبر) در دسترس خواهد بود.

  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از جرقه های روبی تا صداهای همسایه

به تازگی مایکروسافت اعلام کرده است که ارائه بازی های کنسول Xbox 360 به کاربران سرویس Xbox Live Gold را از اول اکتبر (9 مهر) متوقف می کند. ردموندی در ایمیلی به کاربران گفت: «ما به ظرفیت خود برای افزودن بازی‌های Xbox 360 به کاتالوگ Xbox Live Gold رسیده‌ایم، اما این سرویس همچنان دارای بازی‌های هیجان‌انگیز Xbox One و تخفیف‌های انحصاری در هر ماه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید