نسخه پلی استیشن 5 بازی Darkwood از ویژگی های احساس دوگانه پشتیبانی می کند

بازی تحسین‌شده ترسناک مستقل Darkwood اکنون برای کاربران پلی‌استیشن 5 در دسترس است و از ویژگی‌های کنترلر DualSense مانند محرک‌های تطبیقی ​​و بازخورد لمسی استفاده می‌کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی با خبر شدیم که بازی تحسین شده ترسناک بقا Darkwood برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شده است.این نسخه نیز برای بهره مندی از ویژگی های کنترلر DualSense به روز رسانی شده است. بازی مستقل Darkwood بر روی کنسول نسل نهم سونی با وضوح 4K اجرا می شود و از تریگرهای تطبیقی، بازخورد لمسی و جلوه های صوتی روی کنترلر DualSense پشتیبانی می کند. امکان انتقال فایل های ذخیره شده از نسخه PS4 نیز وجود دارد.

Darkwood یک بازی ترسناک بقا با زاویه دوربین از بالا به پایین است که در این سبک کمیاب است. وقایع این بازی مستقل در بلوک شرق رخ می دهد، جایی که بازیکن برای مدت نامحدودی به دام می افتد. بازی Darkwood دارای چرخه روز و شب است. در طول روز، گیمرها می توانند برای جمع آوری منابع و باز کردن قفل مناطق جدید از پناهگاه خارج شوند و در شب باید از خود در برابر مزاحمان و هیولاها دفاع کنند.

بازی Darkwood ابتدا در سال 2017 در دسترس کاربران رایانه های شخصی قرار گرفت و سپس در سال 2019 به پلتفرم های دیگری مانند پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ راه یافت.

  آشکار شدن کمان در تریلر جدید A Plague Tale: Requiem

دیدگاهتان را بنویسید