پروژه های Condor، Heron و Vanguard در مرحله تولید اصلی نیستند

به گزارش Remedy، سه پروژه Condor، Heron و Vanguard هنوز در مرحله طراحی مفهومی هستند.

Remedy Entertainment علاوه بر انتشار اطلاعاتی در مورد روند توسعه Alan Wake 2، در آخرین گزارش خود به Business Review درباره پروژه های دیگری مانند Condor، Heron و Vanguard صحبت کرده است. Project Codename Condor یک بازی چند نفره PvE از کنترل است که برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شده است. Xbox Series S در حال توسعه است. این بازی بر روی موتور نورث لایت ساخته شده است و قرار است از حالت چهار نفره co-op پشتیبانی کند.

با این حال، وضعیت تولید آن نسبت به گزارش عملکرد تجاری سه ماهه اول 2022 Remedi بدون تغییر باقی مانده و در حال حاضر هنوز در مرحله مفهومی است. Tru Virtala، مدیرعامل Remedi اخیراً درباره پروژه Condor گفت: «ما به تیم زمان می‌دهیم تا روی بسیاری از عناصر مهم طراحی بازی کار کنند و بلوک‌های سازنده کلیدی تولید را قبل از انتقال پروژه به فاز بعدی توسعه نهایی کنند.

الن ویک و جسی فایدن در بسته الحاقی AWE کنترل

Codename Heron پروژه بعدی Remedy است که هنوز در مرحله مفهومی است و با بودجه ای بیشتر از بازی Control ساخته می شود. ویرتلا در مورد این پروژه خاطرنشان کرد: بر اساس توسعه اولیه خوب، اندازه تیم به تدریج افزایش یافته است. ما در حال حاضر تیم را در سطح متوسطی نگه می داریم و زمان لازم برای ادامه کار روی مفهوم و نمونه اولیه بازی را در نظر گرفته ایم. ما همچنین فرصت لازم را برای توسعه فناوری ها و ابزارها با همکاری تیم Northlight خود فراهم می کنیم.”

  Battle Necromorphs در اولین تریلر گیم پلی بازی Dead Space Remake

در نهایت پروژه سوم رمزی Remedi Vanguard نام دارد که یک بازی چند نفره co-op و رایگان است و با همکاری Tencent در حال ساخت است. Remedy برای ساخت این بازی از Unreal Engine استفاده می کند. این بازی قرار است اولین محصول سرویس زنده Remedi نامیده شود و تولید آن هنوز در مرحله مفهومی است. رمدی همچنین اعلام کرد که تیم سازنده این بازی تا سال آینده توسعه نخواهد یافت.

نمای نبردها در بازی کنترل

مدیرعامل Remedi درباره پروژه Vanguard گفت: Vanguard یک بازی رایگان مبتنی بر خدمات زنده با دنیایی غنی و انتخاب عناصر جدید خواهد بود که آن را به یک اثر متفاوت از سایر بازی‌های چند نفره تبدیل می‌کند. ما می‌خواهیم قبل از تصمیم‌گیری نهایی در مورد برنامه‌های مرحله بعدی توسعه در سال 2023، مطمئن شویم که همه این عناصر به درستی کنار هم قرار می‌گیرند. بسیاری از طراحی‌های بازی در حال حاضر شکل می‌گیرند و تیم مشغول نمونه‌سازی و آزمایش عناصر است.

علاوه بر این پروژه های مخفی، Remedy در حال توسعه دو بازی کلیدی دیگر است که یکی از آنها Alan Wake 2 و دیگری بازسازی دو نسخه اول Max Payne با همکاری Rockstar است که هر دو بر روی PC منتشر خواهند شد. پلتفرم علاوه بر پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی و شرکت Remedy با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید