کارگردان فیلم Venom 3 با بازی تام هاردی مشخص شد

سونی پیکچرز کارگردانی Venom 3 با بازی تام هاردی را انتخاب کرده است که در واقع فیلمنامه دو قسمت اول Venom را نوشته است.

اردیبهشت امسال بود در حاشیه Cinemacon امسال، سونی پیکچرز رسما ساخت Venom 3 را تایید و اعلام کرد و اکنون در فینال اخبار سینما و تلویزیون، کارگردان فیلم Venom 3 تعیین شده است.ددلاین گزارش داد که کلی مارسل که فیلمنامه دو فیلم اول Venom را نوشته کارگردانی سومین فیلم Venom را بر عهده گرفته است. مارسل علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلمنامه Venom 3 را نیز بر عهده خواهد داشت.

انتظار می رود تام هاردی نیز در این فیلم نقش ونوم را بازی کند Venom 3 بازخواهد گشت. مارسل و هاردی نیز به عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارند. علاوه بر دو قسمت اول فیلم Venom، کلی مارسل مسئولیت ساخت سریال Terra Nova و نوشتن فیلمنامه فیلم Saving Mr. بنکس و داستان فیلم کرولا را نوشت. Venom 3 اولین کارگردانی مارسل خواهد بود.

در حال حاضر، جزئیات بیشتری از Venom 3، از جمله تاریخ انتشار و داستان، وجود ندارد، و همچنین نمی‌دانیم به جز هاردی، چه بازیگرانی برای این فیلم باز خواهند گشت. فیلم Venom به کارگردانی روبن فلیشر در سال 2018 وارد سینما شد و توانست بیش از 856 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد. سپس فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس در سال 2021 اکران شد و این فیلم توانست به فروش بیش از 506.8 میلیون دلار دست یابد.

  تصاویری از Ragphone 6 ایسوس و لوازم جانبی آن منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید