ارسال پیامک مبتنی بر مکان چیست و چه کاربردی دارد؟ (bts و lbs)

برخی از پنل های اس ام اس با امکانات بسیار به هدایت فرآیند تبلیغات کمک زیادی می کنند. یکی از ویژگی های بسیار مفید پنل های اس ام اس مجهز، ارسال پیامک مبتنی بر مکان است. در ادامه این مقاله به توضیح این روش ارسال پیامک و کاربردهای آن می پردازیم. اگر قصد دارید کسب و کار خود را با تبلیغات پیامکی ارتقا دهید. مقاله بعدی را از دست ندهید.

SMS یا LBS مبتنی بر مکان چیست؟ سرویس مبتنی بر مکان

سرویس مبتنی بر مکان، به اختصار LBS، سرویس مبتنی بر مکان است. با خرید پنل اس ام اس و استفاده از این سرویس می توانید پیامک های هدفمندی را برای مخاطبین یک منطقه خاص ارسال کنید. در این روش با انتخاب شهر روی نقشه و نشان دادن مناطق مورد نظر به بانک کامل شماره های فعال ثبت شده در آن منطقه دسترسی خواهید داشت. استفاده از این روش عملی باعث تسریع تکمیل کمپین های تبلیغاتی می شود. زیرا در این روش پیامک به صورت هدفمند ارسال می شود و مانند سایر پیامک های تبلیغاتی نامرتبط نیست.

تفاوت بین سرویس پیام کوتاه منطقه ای و پیامک زنده؛ بانکی از اعداد

یکی دیگر از قابلیت های پنل اس ام اس مجهز، ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس منطقه است. آیا می توانید بگویید که این روش چه تفاوتی با روش ارسال پیامک مبتنی بر مکان دارد؟ در زیر به تفاوت این دو ویژگی پنل پیامک خواهیم پرداخت. مهم ترین تفاوت این دو سرویس، بانک شماره موبایل در آنهاست. در سرویس پیامکی منطقه ای، تلفن های تماس با کد پستی شناسایی شده و پیامک برای آنها ارسال می شود. از سوی دیگر، در سرویس مبتنی بر مکان، بر اساس شناسایی مکان مخاطب و یافتن بانک از شماره های موجود در آن مکان، پیامک های انبوه و هدفمند ارسال می شود.

  فیل اسپنسر از انتشار Call of Duty و Diablo در Game Pass در آینده خبر داد

alt="ارسال پیامک bts با اولین آگهی کم هزینه سازگار با محیط زیست"

نحوه ارسال پیامک در محدوده با استفاده از سرویس LBS

برخلاف سرویس پیامکی منطقه‌ای که برای همه شماره‌ها قابل استفاده است، سرویس پیامک مبتنی بر مکان در حال حاضر فقط برای مشترکین همراه اول در دسترس است. برای استفاده از این سرویس اولین قدم خرید پنل اس ام اس مجهز به این عملکرد است. پس از خرید پنل پیامک، قسمت پشتیبانی نحوه استفاده از این سرویس را که بسیار آسان است به شما توضیح می دهد.
پیش از این، پیامک مبتنی بر مکان تنها از طریق ارسال پیامک از طریق دکل‌های مخابراتی (BTS) در اختیار مشترکان ایرانسل بود. البته این سرویس در اپراتور ایرانسل به طور کامل فعال نیست و موقعیت مکانی کاربران به صورت هفتگی شناسایی می شود. به گونه ای که شماره های مقصد مشخص شده و با ثبت درخواست پیامکی 72 ساعت قبل از زمان مورد نظر می توان تبلیغات پیامکی انجام داد. با این اوصاف، سرویس پیامک زنده در بستر همراه اول برای اولین بار به مشترکین این امکان را می دهد که همزمان موقعیت مکانی مخاطب را ذخیره کرده و همزمان پیامک ارسال کنند. خدمات ارسال پیامک منطقه ای به افرادی که مشاور املاک هستند می تواند بسیار مفید باشد و می توانند برای افرادی که در همان منطقه هستند پیامک فروش ملک و آپارتمان ارسال کنند. با استفاده از نمونه متن تبلیغات املاک می توانید پیامک های تبلیغاتی برای صنعت املاک ارسال کنید.

مزایا و مزایای استفاده از سرویس Live SMS یا LBS

تبلیغات پیامکی به هر شکلی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ اثرات مثبت زیادی دارد; اما استفاده از گزینه اس ام اس زنده یا مبتنی بر مکان مزایایی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:
• ارسال پیام های متنی بر اساس موقعیت مکانی افراد منجر به اعلان ها و تبلیغات هدفمند می شود. این عدد باعث افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی پیامکی و جذب مخاطب مناسب برای مجموعه می شود. پیامک های اسپم غیرهدفمند نه تنها به درد مجموعه نمی خورد، بلکه به دلیل مزاحمت احتمال جذب مخاطبان احتمالی به سمت مشتری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
• سرویس پیامک مبتنی بر مکان قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر روش های بازاریابی دیجیتال دارد. قیمت مقرون به صرفه این ویژگی در کنار کارایی بالای آن، آن را به یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی برای مشاغل مختلف تبدیل کرده است.
• یکی از مزایای دیگر سرویس پیامک مبتنی بر مکان، برد آن است. در این سرویس که در حال حاضر بر روی اپراتور همراه اول ارائه می شود، با تعداد زیادی مخاطب مواجه هستید. همراه اول بیشترین تعداد کاربر را در سراسر کشور نسبت به سایر اپراتورهای تلفن همراه دارد. بنابراین با استفاده از سرویس LBS می توانید در مدت زمان کوتاهی با ارسال یک متن کوتاه بیشترین تعداد مخاطب را جذب کنید.
• این سرویس بهترین انتخاب برای مشاغل آجری خواهد بود که مخاطبان هدف آنها در یک منطقه خاص زندگی می کنند. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و محلی می توانند با استفاده از این قابلیت پنل های پیامکی، همسایگان خود را تشویق به خرید از آنها کنند.
• ارسال پیامک به صورت آنی و بدون تاخیر یکی از کاربردهای مهم این سرویس است. قبل از معرفی این سرویس، مردم برای جذب مشتریان هدف از سرویس ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی استفاده می کردند و پیامک مورد نظر پس از 72 ساعت پس از ثبت درخواست ارسال می شد.
به طور کلی، استفاده و مزیت اصلی سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان، بهترین راه برای جذب مخاطبان هدف است. زیرا با ارسال اس ام اس فوری کارایی بالایی برای کمپین های تبلیغاتی به همراه دارد.

  خرید استودیو Wargaming Sydney از Riot Games

alt="روش های تبلیغات پیامکی با فراز اس ام اس با خط سرویس پنل پیامک"

با خرید پنل اس ام اس فراز اس ام اس زنده برای جذب مشتری ارسال کنید

در این مقاله در مورد امکان ارسال پیامک بر اساس موقعیت مکانی در پنل های اس ام اس صحبت کردیم. استفاده از این ویژگی بهترین روش بازاریابی هدفمند بدون تاخیر است و با جذب مخاطبین زیادی همراه خواهد بود. پنل پیامک فراز اس ام اس مجهز به این قابلیت می باشد. برای خرید پنل پیامکی می توانید به سایت فراز اس ام اس به نشانی farazsms.com مراجعه کنید و یا با شماره 02174853 تماس بگیرید کارشناسان پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برچسب ها: فراز اس ام اس پنل اس ام اس اس ام اس بی تی اس پوند اس ام اس تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید