اعلامیه کوجیما پس از مرگ خواننده Low Roar

هیدئو کوجیما، کارگردان Death Stranding، پس از مرگ رایان کارازیجا، خواننده گروه Low Roar، ادای احترام کرد.

هیدئو کوجیما با انتشار پیامی در توییتر به مرگ رایان کارازیجا، خواننده و بنیانگذار Low Roar واکنش نشان داد. این گروه با موسیقی بازی Death Stranding برای گیمرها شناخته شده است. کارازیا در این هفته به دلیل عوارض ناشی از ذات الریه و یک بیماری دیگر. او در سن 40 سالگی درگذشت.

در همین رابطه، کوجیما، کارگردان Death Stranding در توییتر نوشت: «خبر را شنیدم. باور نمیکنم. من نمی خواهم باور کنم. بدون رایان، بدون تو و موسیقی تو، Death Stranding هرگز متولد نمی شد. موسیقی تو همیشه در این دنیا و در من زنده خواهد ماند. متشکرم. روحت شاد.» به همین مناسبت صفحه فیسبوک این گروه موسیقی نیز پیامی منتشر کرد.

خواننده اواخر Low Roar رایان کارازیجا به همراه هیدئو کوجیما

هیدئو کوجیما در کنار رایان کارازیا

“پس از یک بیماری کوتاه، رایان کارازیا، خواننده و نیروی محرکه Low Roar، بر اثر عوارض ناشی از ذات الریه در سن 40 سالگی درگذشت. موسیقی و اشعار زیبای او، مملو از صدای فراموش نشدنی او، زندگی بسیاری از مردم در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است و همچنان خواهد بود. او مرد مهربان و زیبایی بود و با نبود او دنیای ما در هم شکسته است. از او با هنرش یاد کنیم و برای همیشه در ترانه هایش حفظش کنیم.

رکورد ششم Low Roar در حال انجام بود و پس از آماده شدن کامل و منتشر خواهد شد. لطفا به حریم خصوصی خانواده او در این زمان بسیار سخت احترام بگذارید. بعضی وقتا اینطور فکر میکنی [زندگی] بی نهایت است؛ اما همه ما ناپدید خواهیم شد…”

  آپدیت 8.7.0 تلگرام منتشر شد; صداهای اعلان سفارشی و بی‌صدا شدن مدت

به مناسبت درگذشت وی تحلیل موزیک ویدئوی محمدحسین جعفریان به من جواب بده برای آهنگ Low Roar را می خوانید.

دیدگاهتان را بنویسید