افشای عمدی اطلاعات مربوط به Star Wars Eclipse برای سنجش توجه عمومی

به نظر می رسد که نشت جنگ ستارگان Eclipse به عمد کنترل و منتشر شده است تا علاقه طرفداران را به این پروژه بسنجد.

ادعای جدید جنگ ستارگان Eclipse توسط Quantic Dream فرض بر این است که این تیم اطلاعات مربوط به این بازی را به صورت کنترل شده و عمدی به بیرون درز کرده است تا توجه مردم را به این بازی جلب کند. Quantic Dream Studio که اخیراً متعلق به غول چینی است NetEase این بازی در فرانسه قرار دارد و مسئولیت توسعه بازی جدید Star Wars را بر عهده دارد. این گزارش از کالین موریارتی، مجری پادکست است گفته شد که Sacred Symbols قبلاً جزئیات واقعی پروژه را منتشر کرده و آن را با Insider Gaming تأیید کرده است.

موریارتی در جدیدترین قسمت از بازی Sacred Symbols جزئیات جدیدی از این پروژه منتشر کرد که هنوز در مراحل اولیه مراحل توسعه قرار دارد. در حالی که نام منبع این اطلاعات ذکر نشده است، گفته می شود که Eclipse هنوز “حتی وارد فاز ساخت نشده است” و احتمالا تا سال 2026 آماده نخواهد شد.

Insider Gaming در ادامه گزارش داد که افشای این اطلاعات عمدی و بخشی از “افشای کنترل شده” جزئیات بازی بوده است که به منظور سنجش علاقه جامعه مخاطبان و کمک به روند جذب استودیو انجام شده است که در سال 2018 متهم به ترویج فرهنگ کاری «سمی» توسط نشریات مختلف فرانسوی شد.

تریلر بازی Star Wars Eclipse

گفته می‌شود که Eclipse با کد پروژه S توسط تیم توسعه‌اش، حول محور سارا می‌چرخد، عضوی از یک نژاد انسان‌نما که هرگز در جهان جنگ ستارگان دیده نشده بود. این نژاد یک امپراتوری به نام Zaraan را اداره می کند و به تهاجم سیاسی و نظامی خود می بالد و مانند آنچه در دیگر محصولات جنگ ستارگان می بینید، تفاوت کمی بین زن و مرد از نظر نقش ها و مسئولیت ها وجود دارد.

  فیلم Conjuring 4 در حال ساخت است

اما جالب است که وقتی یک زرعان ازدواج می کند، ازدواج او پیامدهای نظامی خاصی دارد. زیرا نسل او تبدیل به یک واحد دولتی شده است که با هم کار می کنند. به نظر می رسد یکی از پیچش های داستانی مربوط به شخصیت سارا باشد. زیرا او خشونت و جنایت همیشگی امپراتوری زاران را دیده و اکنون با قهرمانی به نام زندو که بسیار مهربانتر از مردم امپراتوری است ازدواج کرده است. احتمالاً بخشی از بازی حول محور این دو شخصیت و رابطه آنها می چرخد.

اسکرین شات جنگ ستارگان Eclipse

امپراتوری در این گزارش به نژاد زاران اشاره دارد و احتمالا ربطی به امپراتوری کهکشانی جنگ ستارگان دوران اسکای واکر ندارد. به گفته سازندگان، وقایع Star Wars Eclipse حداقل 200 سال قبل از Star Wars Episode 1: The Phantom Menace و در دوران High Republic رخ خواهند داد. در پایان لازم به ذکر است که نمی توان مشخص کرد که آیا محتوای این گزارش جدید موریارتی در بازی نهایی مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر. چرا که Quantic Dream از زمان معرفی بازی در رویداد The Game Awards در سال گذشته هیچ جزئیاتی را منتشر نکرده است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید