خروج هنری کویل از سریال The Witcher پس از پایان فصل 3

به طور باورنکردنی، هنری کویل بیانیه‌ای منتشر کرده است که تأیید می‌کند پس از فصل سوم سریال The Witcher نتفلیکس را ترک خواهد کرد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم هنری کویل پس از فصل سوم سریال The Witcher، شبکه آنلاین نتفلیکس دیگر نقش Geralt of Rivia را بازی نخواهد کرد. نتفلیکس این را اعلام کرد لیام همسورثبازیگر Hunger Games این نقش را در فصل 4 بازی خواهد کرد.

مجموعه ویچر از روی کتاب های فانتزی اقتباس شده است آندری ساپکوفسکی این برای بیان یک داستان حماسی از سرنوشت طراحی شده است. در این سریال، یک شکارچی هیولا تنها به نام گرالت تلاش می کند تا جایگاه خود را در دنیایی بیابد که در آن انسان ها از حیوانات بدترند. تولید این مجموعه تا حد زیادی از کتاب ها الهام گرفته شده است، اما عناصری از بازی های استودیو CD Project را نیز در خود دارد.

هنری کویل در بیانیه‌ای گفت: «ماجراجویی‌های من به‌عنوان گرالت ریویا پر از برخوردهای ماجراجویی و هیولا بوده است، و حیف است که مدال‌ها و شمشیرهایم را برای فصل 4 کنار بگذارم. لیام همسورث شگفت انگیز ردای گرگ سفید را برای من حمل خواهد کرد. من مانند بزرگترین قهرمانان ادبی، این مسئولیت را با احترام به زمان خود به عنوان گرالت ترک می کنم و مشتاقانه منتظر دیدن لیام در نقش این شخصیت جذاب هستم.»

لیام همسورث در این باره گفت: «به‌عنوان یکی از طرفداران The Witcher، نمی‌توانم از شانس بازی در نقش Geralt the Riveian استفاده کنم. هنری کویل در نقش گرالت فوق‌العاده بود و این باعث افتخار است که این مسئولیت را به من سپردم و به من اجازه می‌دهم در ماجراهای فصل بعد شمشیرهای گرگ سفید را به کار بگیرم. هنری، من سالهاست که از طرفداران شما هستم و از عملکرد شگفت انگیز شما در نقش گرالت الهام گرفته ام. در حالی که احتمالاً کار زیادی در پیش دارم تا جای خالی شما را در این نقش پر کنم، اما برای ورود به دنیای The Witcher واقعا هیجان زده هستم.

  گزینه AMD Radeon RX 7900XT با 20 گیگابایت حافظه GDDR6

فصل سوم سریال The Witcher قرار است در تابستان 2023 پخش شود. با این حال، سریال اسپین آف The Witcher: Blood Origin در روز کریسمس نمایش داده می شود. CD Projekt اخیراً اعلام کرده است که بازسازی کامل نسخه اول The Witcher در دست تولید است.

دیدگاهتان را بنویسید