ذکر پروژه احتمالی Metal Gear Solid در تبلیغات استودیو چینی Virtuos

شاید حضور کتاب The Art of Metal Gear Solid در ویدئوی تبلیغاتی Virtuos Studio شایعات توسعه یکی از پروژه های سری Metal Gear Solid در این تیم را تایید کند.

ویدیویی که ظاهرا هفته گذشته منتشر شد و دفتر استودیوی چینی Virtuos در مونترال را نشان می‌دهد و بیشتر بر روی تیم هنری این شرکت تمرکز دارد. اما نکته مهم قابل مشاهده بودن کتاب است.Art of Metal Gear Solid” روی میز طراح استودیو است که شاید در نگاه اول چندان مهم و قابل اعتماد نباشد. اما با توجه به اینکه سال گذشته شایعه ای در مورد بازسازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater منتشر شد. ارائه شده توسط این استودیو، اهمیت آن دوچندان شده است.

پس از انتشار خبر مجوز بازی های Metal Gear Solid در این استودیو، مجله VGC او در گزارشی نوشت که یکی از کارمندان ویرتووزها گفته می شود این تیم در حال کار بر روی پروژه بازسازی بازی اکشن ماجراجویی است AAA و در توضیح توسعه دهنده این استودیو به «کیفیت هنری AAA، گرافیک 4K و قابلیت تخریب محیط» در این بازی ذکر شد.

تصویری از ویدیوی Virtuos Studio

کتابی مرتبط با سری متال گیر سالید

اما افتتاحیه دیگری که در این ویدیو قابل مشاهده است، پوستری از بازی Watch Dogs Legion است که توسط یوبی سافت ساخته شده است که استودیوی Virtuos در طراحی کانسپت هنری آن مشارکت داشته است.

به طور کلی، به نظر می رسد که کتاب عمداً برای جلب توجه کج شده است و موقعیت آن به گونه ای است که اگر به طور تصادفی آن را وارد فیلم می کرد، به راحتی می توانست حذف شود.

  تاپ گان 2 تام کروز در آمریکا موفق شد Avengers: Infinity War را شکست دهد

طبق گزارش VGC سال گذشته، کونامی موضع خود را در خصوص مجوز بازی های متعلق به این شرکت کوتاه کرده است و اکنون نشانه های آن را در ارائه چندین پروژه Silent Hill از جمله بازسازی Silent Hill 2 مشاهده می کنید. این یکی از پروژه های چند هفته پیش همراه با Silent Hill Townfall بود از استودیو No Code و بازی جدید Silent Hill F معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید