مایکروسافت اج با ویژگی های جدید عرضه شد

نوار کناری یکی از ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد هنگام وبگردی در مرورگر مایکروسافت اج به ابزارهای مختلف بهره وری دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، امکان مشاهده دو وب سایت در یک پنجره و امکان پین کردن صفحات خاص برای دسترسی سریعتر در هر قسمت در اختیار شما قرار دارد.

سئو کول

مهمترین تغییرات در مرورگر مایکروسافت اج نسخه 107 به شرح زیر است:

نوار کناری بهبود یافته: نوار کناری Microsoft Edge به کاربران امکان دسترسی به ابزارهای بهره وری را می دهد. مشتریان سازمانی می توانند از خدمات Office.com، Search، Explore و Outlook استفاده کنند. مدیران همچنین می‌توانند دسترسی به سیاست‌های HubsSidebarEnabled، ExtensionInstallBlockList و ExtensionInstallForceList را کنترل کنند و نوار کناری مرورگر را مطابق با نیازهای خود پیکربندی کنند. برای مشاهده شناسه پسوندهای نوار کناری Edge، به edge://sidebar-internals بروید.

قوانین جدید برای افزایش انعطاف‌پذیری هنگام راه‌اندازی Microsoft Edge: خط‌مشی RestoreOnStartupUserURLsEnabled به کاربران اجازه می‌دهد URL‌هایی را که می‌خواهند بلافاصله پس از راه‌اندازی Edge بارگیری کنند اضافه و حذف کنند.

برای فهرست کاملی از خط‌مشی‌های جدید و منسوخ در Microsoft Edge نسخه 107، به مستندات رسمی در وب‌سایت مایکروسافت مراجعه کنید. مرورگر به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود، اما می‌توانید با رفتن به edge://settings/help آن را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

منبع: آخرین خبر

  گوشی ارزان قیمت نوکیا 110 4G (2022) عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید