مدت زمان فیلم آواتار 2 بیش از 3 ساعت خواهد بود

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فیلم Avatar: The Last Airbender به کارگردانی جیمز کامرون بیش از سه ساعت ادامه خواهد داشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، طول آواتار: راه آب ممکن است آشکار شده باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع نزدیک به پروژه، مدت زمان فیلم آواتار 2 بیش از 3 ساعت پیش بینی می شود، اما مدت زمان نهایی و دقیق فیلم آواتار 2 هنوز مشخص نشده است و این فیلم همچنان در مرحله بعدی است. فرآیند ویرایش با این حال باید منتظر فیلمی با مدت زمان احتمالی بیش از 3 ساعت باشیم.

فیلم آواتار که در سال 2009 اکران شد بیش از 2 ساعت و 41 دقیقه است. فیلم آواتار بیش از 2.9 میلیارد دلار در سراسر جهان در چندین اکران فروش داشته است که شامل بیش از 785 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 2.138 میلیارد دلار در کشورهای دیگر در سراسر جهان است. حال باید دید دنباله «آواتار» که 13 سال پس از قسمت اول اکران می شود، چگونه در گیشه نمایش خواهد داشت.

عکس هایی از فیلم آواتار: راه آب

سام ورثینگتون، زویی سالدانا، کیت وینسلت، استیون لانگ، سیگورنی ویور، سی سی سی پوندر، کلیف کورتیس، دیلیپ رائو، جولز دیوید مور، مت جرالد، اونا چاپلین، جیمی فلاترز، بریتین دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، دی گلو، فیلیپ ایوانز جونیور، برندن کاول، وین دیزل، میشل یوه، جمین کلمنت و جک چمپیوناز جمله بازیگرانی هستند که در چهار دنباله فیلم آواتار به ایفای نقش پرداختند.

Avatar: The Last Airbender در 16 دسامبر، Avatar 3 در 20 دسامبر 2024، Avatar 4 در 18 دسامبر 2026، و Avatar 5 در 22 دسامبر 2028 (2 ژانویه 1407) در سینماها اکران خواهند شد. او مسئولیت کارگردانی تمام قسمت های جدید آواتار را بر عهده دارد جیمز کامرون خواهد بود. کامرون علاوه بر کارگردانی با هم جاش فریدمن، ریک یافا، آماندا سیلور و شین سالرنوهمچنین مسئولیت نوشتن چهار دنباله فیلم آواتار را بر عهده دارد.

  هوش مصنوعی جدید دی پیمند می تواند به عنوان یک انسان برنامه ریزی کند!

دیدگاهتان را بنویسید