معرفی انیمه خانواده جاسوسی Trying to Make Peace!

فصل اول سریال جذاب خانوادگی جاسوسی که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شد، با استقبال خوبی از سوی بینندگان مواجه شد. در ادامه این مطلب با زومجی همراه باشید تا نگاهی به این انیمه بیندازیم.

مجموعه انیمه “Spy x Family” یک انیمه جاسوسی و اکشن/کمدی است و محصول مشترک “Wit Studio” و “CloverWorks” است. این انیمه بر اساس مجموعه مانگای ژاپنی توسط Tatsuya Endo که نویسنده و تصویرگر آن است، ساخته شده است. شروع فصل اول این انیمه به آوریل امسال برمی گردد و فصل دوم آن در ماه اکتبر به نمایش درآمد. همچنین نویسنده و کارگردان این انیمه کازوهیرو فوروهاشی است.کازوهیرو فوروهاشی) که به عنوان یکی از برجسته ترین کارگردانان فعال در عرصه انیمه به شهرت رسید.

یوری، آنیا و لوید فورگر در انیمه خانواده جاسوسی قدم می زنند

داستان این انیمه مشخصا در زمانی شروع می شود که جهان در صلح و آرامش است و همه چیز در تعادل است، اما اخباری از تنش بین دو کشور ‘Ustania’ و ‘Vestalis’ به گوش می رسد. برای حفظ صلح بین دو ملت، وستالیس، جاسوس متخصص به نام “گرگ و میش” (غروب) خطر جنگ و درگیری را از بین ببرد و با انجام چندین ماموریت مهم راهی برای نجات دنیا بیابد. او باید سخت ترین ماموریت خود را برای حفظ صلح با موفقیت انجام دهد. شاید مشکل اصلی این باشد که او برای انجام این ماموریت به پوششی نیاز دارد، خانواده ای جعلی که بتواند به حفظ صلح بین شرق و غرب کمک کند. او به دنبال گزینه های مناسب می گردد، بدون اینکه بداند زنی که انتخاب کرده یک قاتل است و دختر خوانده اش آنیا نیز یک تله پات است.

لوید، آنیا و جاعل میز ناهارخوری شما

در این میان، ماموریت اصلی گرگ و میش جمع آوری اطلاعات در مورد سیاستمدار برجسته ای به نام دوناوان دزموند است.غروب) خب البته این مشکل اساسی هم هست که این سیاستمدار خیلی علاقه ای به حضور در انظار عمومی ندارد. گرگ و میش بالاخره راهی برای حل این مشکل پیدا می کند، اما حالا باید در نقش یک مرد خانواده قدم بگذارد و تشکیل خانواده هم آسان نیست.

به خصوص به این دلیل که هر یک از اعضای آن اسرار خود را دارند و نمی خواهند آنها را فاش کنند. با این حال، همانطور که قبلاً حدس زده اید، پیوندهای عاطفی ایجاد شده بین آنها بر همه مشکلات غلبه می کند و عنوان جعلی را به یک رابطه واقعی مبتنی بر عشق و احترام تبدیل می کند.

  پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو رونمایی شدند. پرچمداران جدید گوگل با پردازنده اختصاصی

Your Hired Assassin - Anya Forger and the spy معروف به Twilight or Toilets در انیمه خانواده جاسوسی

فصل اول این انیمه جذاب، داستان جاسوسی محور خود را با گروهی از شخصیت های دوست داشتنی ادامه می دهد که سعی در ایجاد یک خانواده واقعی دارند و همین موضوع باعث شد این سریال منحصر به فرد در دنیای انیمه متفاوت باشد. شخصیت پردازی و گسترش داستان از جمله نقاط قوتی است که ساختار این انیمه را تقویت کرده است. هر یک از اعضای خانواده جاسوسی فورگر با ویژگی ها، نقاط قوت و ضعف خاص خود به خوبی به بیننده ارائه می شود و حس همذات پنداری را القا می کند.

مقاله مرتبط

  • انیمیشن My Dress-Up Darling برای فصل دوم تمدید شد

از طرفی تعامل این سه شخصیت با یکدیگر بر جذابیت و طنز داستان می افزاید. همچنین علیرغم اینکه هر کدام از این شخصیت ها با هدفی متفاوت وارد این موقعیت جدید می شوند، روند داستان به گونه ای است که هر کدام از انگیزه های متفاوت آنها برای کشاندن هرچه بیشتر آنها به خط داستانی استفاده می شود. نکته قابل توجه در اینجا این است که تیم سازنده متفکر این انیمه از روش های جالبی برای درگیر شدن شخصیت ها استفاده می کند.

جزئیات بیشتر داستان فاش خواهد شد

در حالی که شخصیت اصلی گرگ و میش تنها به دنبال راهی برای انجام ماموریت مهم خود است، یوری یا همسر به اصطلاح قلابی اش فقط می خواهد از چشمان مشکوک دیگران دور بماند و به راحتی و مخفیانه به کار خود ادامه دهد و آنیا فقط می خواهد کودک کسی باش و خانواده داشته باش . چیدمان کلی این سریال به خودی خود جالب است و خوب است که بازیگران شخصیت های فوق العاده نیز بر جذابیت قطعه افزوده اند. به خصوص نحوه تعامل هر شخصیت با شخصیت های دیگر معمولا خالق بهترین لحظات این سریال هستند.

آنیا، گرگ و میش و یوری به صورت سایه با پس زمینه قرمز - خانواده جاسوسی انیمه

در حالی که سه شخصیت اصلی این انیمه یعنی لوید، یوری و آنیا فورگر همگی دارای ویژگی های قوی و فوق العاده ای هستند و به همین دلیل به پیشرفت داستان به بهترین شکل ممکن کمک می کنند، متاسفانه برخی دیگر از شخصیت ها آنقدر که می توانند تاثیرگذار و قابل توجه نیستند. آنها باید باشند. در فصل اول انیمه خانواده جاسوسی با چندین شخصیت مواجه می شویم که خیلی بیشتر از اینکه به پیشرفت داستان کمک کرده باشند به روند سریال آسیب رسانده اند. به عنوان مثال، برادر کوچکتر یور وسواس عجیبی نسبت به خواهرش نشان می دهد، رفتاری که کاملاً ناراحت کننده است. شاید به همین دلیل است که این شخصیت چندان پیگیر نیست و بیننده را ترغیب نمی کند که درباره او بیشتر بداند.

اما نکته قابل توجه دیگر در مورد داستان فصل اول سریال «خانواده x جاسوس» این است که چگونه تیم سازنده عناصر برجسته دنیای جاسوسی را با مشکلات پیش پا افتاده زندگی مردم عادی ترکیب کرده است. به عبارتی نقطه تلاقی این دو عنصر باعث شکل گیری طنزی خاص و منحصر به فرد شده که در نوع خود جالب توجه است.

شاید واضح ترین مثال در این زمینه شخصیت آنیا باشد. با وجود سن کم، او به لطف قدرت تله پاتی از آنچه در اطرافش می گذرد آگاه است. این باعث می شود لحظات شوخ طبعی خوبی ایجاد شود زیرا او سعی می کند به هر طریقی که می تواند به پدر جدیدش کمک کند تا کارش را به خوبی انجام دهد. اما آنیا یک کودک است و این کار را با تفکر و نگاه کودکانه‌اش انجام می‌دهد که لحظات واقعاً خنده‌داری را رقم می‌زند. به خصوص که گرگ و میش از قدرت آنیا اطلاعی ندارد و در نتیجه تلاش های آنیا بیش از پیش قابل توجه می شود.

Anya Forger در انیمه خانواده جاسوسی

در کل فضای انیمه خانواده جاسوسی لطافت و لطافت محسوسی دارد. کمدی که قدرت خود را با ارائه بصری قابل توجه شخصیت هایش به ویژه آنیا نشان می دهد و در عین حال تمام تلاش خود را می کند تا حس سبک و استعداد منحصر به فردی را با سکانس های اکشن نشان دهد.

استفاده موفق از المان های مختلف این انیمه را به یکی از بهترین آثار امسال تبدیل کرد

از طرفی گروه سازنده موفق می شوند این دو دیدگاه را به هم متصل کنند تا این تلاقی هیچ گاه در داستان سردرگمی ایجاد نکند و رابطه خوبی را شکل دهند که بیننده را مجذوب خود کند.

البته در کنار همه این نکات مثبت باید به معایبی نیز اشاره کرد. برای مثال به نظر می رسد آنیا در بین شخصیت های اصلی این سریال محبوب ترین است. به همین دلیل حضور آنیا حتی از دو شخصیت لوید و یوری هم تاثیرگذارتر است و این انیمه را در مواقعی شبیه «نمایش آنیا» می کند. تمرکز بیش از حد روی این شخصیت همچنین گاهی اوقات منجر به از دست دادن فرصت حضور قدرتمندتر برای لوید و یور می شود. نکته دیگر این است که آنیا از قدرت خود استفاده می کند تا هم به لوید و یوری نزدیک شود و هم کارش را بهتر انجام دهد. به عبارت دیگر، او بیش از حد به قدرت خود متکی است، بنابراین شاید بهتر باشد آنیا بدون استفاده از توانایی ذهن خوانی خود تلاش کند تا پاداش های بعدی را به دست آورد.

  دسترسی زودهنگام به کمپین Modern Warfare 2 با پیش خرید دیجیتالی بازی

لوید با آنیا در انیمه Family x Spy بازی می کند

با نگاهی به آثار گذشته هر دو استودیو Waite و Claverworks، مشخص می شود که آنها در ارائه تصاویر عالی مهارت خاصی دارند. شخصیت های ارائه شده شاداب و با طراوت هستند و استفاده از فناوری CGI برای شخصیت های پس زمینه، وسایل و معماری نیز قابل توجه است، اما این استفاده هرگز به اندازه ای نیست که انیمه در آنها غوطه ور شده باشد. در مجموع، هر دو استودیو در ماموریت خود موفق شدند تا اثری قابل توجه خلق کنند.

انیمه خانواده جاسوس یک کمدی اکشن با پیچ و تاب های کافی است تا طرفداران را درگیر خود نگه دارد، اما به نظر می رسد که به دلیل تمرکز شدید انیمه بر جنبه جنایی داستان، شخصیت لوید تحت فشار زیادی قرار گرفته است و باعث می شود که او فشار زیادی را تحمل کند. از خطرات لوید همیشه باید مراقب باشد زیرا یک اشتباه ساده می تواند به قیمت کار و جانش تمام شود. در نهایت انیمه خانواده جاسوسی یک اثر برجسته است که به جرات می توان گفت که این انیمه یکی از بهترین آثار امسال است. جذابیت، طنز و ماجراجویی در کنار هم ترکیبی دلنشین و خاص را تشکیل دادند که باعث می شود نام این انیمه را در لیست بهترین انیمه های امسال ببینیم.

انیمه خانواده Forger در خانواده جاسوسی

در پایان امیدوارم از این بررسی و تعامل با زومجی لذت برده باشید. آیا فرصتی برای تماشای انیمه جذاب خانوادگی جاسوسی داشته اید؟ به نظر شما این انیمه می تواند در لیست بهترین آثار انیمه جای بگیرد؟ نقاط قوت و ضعف این انیمه را در چه می بینید؟ خوشحالیم که نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید