هنری کاویل و ایزا گونزالس به فیلم اکشن جدید گای ریچی در جنگ جهانی دوم پیوستند.

هنری کاویل و ایزا گونزالس در سریال The Ministry of Ungentlemanly Warfare به کارگردانی گای ریچی بازی خواهند کرد.

گای ریچی روز شلوغی دارد و در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفیلم اکشن بعدی این کارگردان بریتانیایی مشخص شد. وزارت جنگ غیرقانونی قرار است فیلم اکشن جاسوسی بعدی گای ریچی در جنگ جهانی دوم باشد. هنری کویلبازیگر نقش سوپرمن و ایزا گونزالس بازیگر فیلم Baby Driver در این فیلم اکشن به ایفای نقش می پردازد.

جری بروکهایمر تهیه کننده فیلم Top Gun: Maverick The Ministry of Ungentlemanly Warfare را بر عهده دارد و مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم اکشن جاسوسی از ژانویه 2023 در ترکیه آغاز خواهد شد.این فیلم با الهام از اتفاقات واقعی ساخته خواهد شد. با ترکیب او با وینستون چرچیل، نخست وزیر بریتانیا در آن زمان، و داستان های جیمز باند نوشته ایان فلمینگ در طول جنگ جهانی دوم.

ایزا گونزالس در نقش مادام ام در فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw

اگرچه وزارت جنگ غیرقانونی توسط استودیو پارامونت بر اساس قراردادی چند جانبه با بروکهایمر تولید می شود، بروکهایمر و تیمش در حال حاضر فیلم را برای اکران بین المللی به سایر ناشران پیشنهاد می کنند و این اکشن جاسوسی همچنان در ایالات متحده و سایر کشورها ناشر دارد. کشورهای سراسر جهان. به نظر می رسد این بزرگترین فیلم ارائه شده به مشتریان در بازار AFM خواهد بود.

هنری کویل با گای ریچی در فیلم The Man from UNCLE کار کرد و همچنین در فیلم‌های Man of Steel، Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League نقش سوپرمن را بازی کرد. کارهای آینده DC باز خواهند گشت. کویل همچنین در Mission: Impossible – Fallout، Enola Holmes و اخیرا Enola Holmes 2 بازی کرده است.

  تایید مرحله دوم بررسی معامله اکتیویژن و مایکروسافت توسط آژانس انگلیسی

گای ریچی

در طول سال ها، کویل بیشتر به خاطر بازی در سریال The Witcher و نقش Geralt شناخته می شود که پس از فصل سوم نقش گرالت را به شخص دیگری واگذار می کند. آرگیل فیلم بعدی کویل خواهد بود. ایزا گونزالس در این سال ها در آثاری چون Baby Driver، Godzilla vs. کنگ، فیلم آمبولانس، آلیتا: فیلم فرشته نبرد، فیلم سریع و خشمگین ارائه می‌کند: هابز و شاو، و فیلم Bloodshot.

سری مشکل سه بدن و سری Extrapolations آثار بعدی گونزالس هستند. Operation Fortune: Ruse de guerre فیلم بعدی گای ریچی است، این فیلم کمدی اکشن جاسوسی برای اکران در سال 2022 برنامه ریزی شده است. او همچنین اخیرا The Interpreter را با بازی جیک جیلنهال کارگردانی کرده است و برای کارگردانی علاءالدین 2 و هرکول با دیزنی قرارداد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید