پشتیبانی Bitpin برای مشاغل آسیب دیده در هنگام قطع اینترنت

بیت‌پین برای حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین ایرانی که این روزها تحت تأثیر قطعی اینترنت قرار گرفته‌اند، اخیراً موج همدردی به راه انداخته است.
تداوم قطعی و قطعی اینترنت در سراسر کشور باعث زیان بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی شده است. بر اساس گزارش Computer Union System، تقریباً هیچ کسب و کار آنلاینی از فشار قطعی اینترنت در هفته های اخیر در امان نمانده است. این روزها با کمی جست و جوی اینترنتی می توان تاثیر این قطعی اینترنت را در بین کسب و کارهایی که پس از دوران کرونا در تلاش برای رشد بازار و رسیدن به اهداف خود بودند، مشاهده کرد. کوچک سازی و حتی تعطیلی این بنگاه ها در این شرایط اقتصادی باعث از بین رفتن بسیاری از سرمایه های مادی و معنوی شده است. در راستای مسئولیت اجتماعی، Bitpin از مشاغل آسیب دیده از قطع اینترنت حمایت کرده است.

همراهی همدلانه Bitpin در حمایت از مشاغل آسیب دیده

همانطور که گفته شد بیت‌پین در راستای مسئولیت اجتماعی خود قصد دارد با حرکتی دلسوزانه از کسب‌وکارهایی که تحت تأثیر قطعی و محدودیت‌های اینترنت قرار گرفته‌اند تا حد امکان حمایت کند.
این حمایت شامل خرید و پیش خرید خدمات و محصولات مرتبط با کسب و کار بیت‌پین از پلتفرم‌ها، حمایت مالی از استارت‌آپ‌های کوچک و متوسطی است که در این دوران آسیب‌های شدیدی دیده‌اند و خرید خدمات مورد نیازشان از سایر پلتفرم‌ها.
برای این کار کافی است با معرفی آنها و ارسال ایمیل به [email protected] یا پر کردن این فرم به این حرکت بپیوندید.

درباره Bitpin، پلتفرم و بازار حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

Bitpin محصولی از Sena Ayman Mubadale، مجموعه ای از شرکت های پیشرو در زمینه فین تک با تیمی از متخصصان و متخصصان در زمینه فناوری و مدیریت مالی است. بیت‌پین به معامله‌گران حرفه‌ای، سرمایه‌گذاران تازه کار یا معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا به راحتی و به طور کامل به تجارت و تجارت ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند.
پلتفرم بیت‌پین با پشتیبانی از بیش از ۱۲۰ ارز دیجیتال برتر و محبوب در بازار و ابزارهای حرفه‌ای صرافی، به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد تا سبد سرمایه‌گذاری خود را بسازند و ارز دیجیتال مورد نیاز خود را برای کار خود ایمن کنند.

  خبر خوب: سیارک 2021 QM1 در سال 2025 به زمین برخورد نخواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید