کریستین بیل تلاش می کند تا یک معمای قتل را در اولین تیزر فیلم The Pale Blue Eye حل کند

شبکه آنلاین نتفلیکس اولین تیزر تریلر فیلم ترسناک اسرارآمیز گوتیک The Pale Blue Eye با بازی کریستین بیل را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که اولین تیزر تریلر فیلم The Pale Blue Eye به کارگردانی شبکه آنلاین نتفلیکس اسکات کوپر این فیلم معمایی گوتیک شبح وار را به اشتراک گذاشت که کریستین بیلبا بازی این بازیگر برنده اسکار، در 23 دسامبر (2 دسامبر) در سینماهای منتخب اکران می شود و در 6 ژانویه 2023 (16 دسامبر 1401) در نتفلیکس ظاهر می شود.

اولین تیزر برای The Pale Blue Eye لحن تیره فیلم را به نمایش می گذارد و کریستین بیل را در نقش کارآگاه آگوستوس لندور به نمایش می گذارد. در این تیزر همچنین هری ملینگ، بازیگر مجموعه فیلم های هری پاتر که نقش ادگار آلن پو، نقش نویسنده برجسته آمریکایی را بازی می کند. تریلر فیلم چشمان آبی روشن بسیاری از قسمت های آن را فاش نمی کند و در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

فیلم چشم آبی کم رنگ بر اساس یک رمان گوتیک هیجان انگیز به همین نام ساخته شده است لویی بایار ساخته شده و اسکات کوپر نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. داستان این فیلم حول تلاش برای حل یک سری قتل است که در سال 1830 در آکادمی نظامی آمریکا در وست پوینت اتفاق افتاد. کریستین بیل در این فیلم نقش کارآگاهی باتجربه را بازی می کند که با کمک یک افسر دانشجوی جوان اما زیرک به نام ادگار آلن پو به تحقیق درباره قتل می پردازد. که بعدها به یک نویسنده مشهور جهانی تبدیل شد.

  تاریخ شروع فصل سوم His Dark Materials اولین تریلر منتشر شد

جیلیان اندرسونبازیگر سریال The Crown رابرت دووالبازیگر فیلم مهربانی رحمت (رحمت لطیف) لوسی بوینتونبازیگر فیلم Bohemian Rhapsody. توبی جونزبازیگر فیلم اول گاو شارلوت گینزبورگبازیگر فیلم «دجال». هری لاوتیبازیگر سریال صنعت سایمون مک برنیبازیگر کارناوال رو، فرد هاچینگربازیگر فیلم های خیابان ترس هدلی رابینسونبازیگر فیلم موکسی جوی بروکسبازیگر مولی بازی و برنان کیل کوکبازیگر فیلم Encounter به همراه کریستین بیل و هری ملینگ در این فیلم بازی می کنند.

وظیفه تامین مالی و تولید The Pale Blue Eye به کراس کریک، تهیه کننده The Trial of the Chicago 7 سپرده شد. کریستین بیل حذف شد. جان لشر از Grisbi Productions و تایلر تامپسون آنها به عنوان تهیه کننده در پروژه از Cross Creek Pictures خدمت می کنند. از جمله عوامل اجرایی این فیلم ترسناک گوتیک عبارتند از: تریسی لندون و دیلن وودارد Grisby Productions ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید