آمار فروش و دانلود سری سونیک از 1.5 میلیارد نسخه فراتر رفته است

طبق گفته سگا، مجموع فروش و دانلود سری سونیک از مرز 1.5 میلیارد نسخه عبور کرده است.

فرنچایز Sonic the Hedgehog در طول تاریخ طولانی خود فراز و نشیب های زیادی داشته است، اما بدون شک یکی از بزرگترین نمادهای صنعت بازی، شرکت سگا و احتمالاً سرگرمی های رسانه ای است. این در حالی است که سگا به تازگی اعلام کرده است که این سریال قدیمی و محبوب به نقطه عطف جدیدی رسیده است.

سگا در گزارش عملکرد سالانه خود که به تازگی منتشر شده است، اعلام کرده است که سری سونیک از نظر فروش و دانلود در تمامی نسخه ها، از جمله نسخه های اصلی، مستقل، بازی های موبایل و غیره، به 1.5 میلیارد دستگاه در سراسر جهان رسیده است.

نمایی از محیط بازی Sonic Frontiers

لازم به ذکر است که این آمار شامل تعداد دانلود رایگان بازی های سری سونیک بر روی دستگاه های تلفن همراه می باشد. پلتفرم موبایل یک بازار خاص است که بسیاری از سری های سونیک رایگان و موفق برای آن منتشر شده است. در هر صورت آمار منتشر شده توسط سگا به خوبی نشان می دهد که مجموعه سونیک چقدر محبوب و بزرگ است.

نسخه اصلی بعدی سری Sonic با نام Sonic Frontiers قرار است در تاریخ 8 نوامبر سال جاری بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول‌های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series S منتشر شود. Xbox Series X خواهد بود. منتشر می شود.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

  بازی Skydance استودیو مارول یک شاهکار سینمایی است و گزینه های دسترسی زیادی دارد

دیدگاهتان را بنویسید