الهام The Devil in Me از سری Saw در تریلر جدید بازی

درست در زمان هالووین، تریلر جدیدی از فیلم The Dark Pictures: The Devil in Me منتشر شد.

بازی The Dark Pictures: The Devil in Me ماه آینده منتشر خواهد شد و اکنون و درست در زمان هالووین، تریلر جدیدی منتشر شده است. در این تریلر شاهد اشاره ای به سری فیلم های Saw هستیم و با نمایش چند سکانس کابوس وار، لحظات محال و سخت آن فیلم ها را به یاد می آوریم.

این بازی گروهی از ASP ها را به تصویر می کشد که می خواهند مستندساز شوند. آنها سعی می کنند با گذراندن شب در هتل مدرن و بازسازی شده H.H. Holmes، قلعه کشتار، نمایش را نجات دهند. اما به دلیل طوفان و ناپدید شدن اسرارآمیز میزبان آنها، فقط یک مسئله زمان است که همه چیز از کنترل خارج شود. به عنوان مرجع، هلمز به عنوان اولین قاتل زنجیره ای واقعی در آمریکا شناخته می شود و این هتل به تغییرات خاصی مانند دیوارهای کاذب، سوراخ های دریچه، اتاق های شکنجه و حتی یک کوره در زیرزمین مجهز شده است.

دانلود از آپارات

او قبل از اعدام اعتراف کرد که 27 قتل انجام داده است، اگرچه تنها به یکی از آنها محکوم شده است و در دادگاه از جمله ای استفاده کرد که نام بازی از آن گرفته شده است: “من شیطان را در درون خود دارم.” من). من نمی توانستم یک قاتل باشم. همانطور که یک شاعر نمی تواند اشتیاق خود به آواز را کنترل کند.»

محیط این بازی قابل جستجو است و پیشرفت های زیادی در ویژگی های گیم پلی آن ایجاد شده است تا شاهد انتشار بازی دیگری از سری The Dark Pictures باشیم. بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me قرار است در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان) سال جاری برای پلتفرم های رایانه های شخصی عرضه شود. پلی استیشن 5پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و Xbox Series X | Xbox Series S ارائه شود

  Sanal 3d Rulet Rulet Depozito Yok Kazanma Stratejileri

دیدگاهتان را بنویسید