انتشار اولین تریلر از فصل سوم جک رایان با بازی جان کرازینسکی

اولین تریلر در آمازون فصل سوم سریال جک رایان با بازی جان کرازینسکی که احتمال جنگ بین بلوک شرق و غرب را نوید می دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فصل سوم سریال جک رایان منتشر شد. در اولین تریلر این مجموعه شاهد بازگشت جک رایان به عملیات هستیم و او باید راز یک توطئه بزرگ را برای جلوگیری از یک جنگ هسته ای احتمالی کشف کند. در این بین او نیز تحت تعقیب است و در ادامه می توانید اولین تریلر فصل سوم سریال جک رایان را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

شبکه آمازون مدتی پیش اعلام کرد که هر هشت قسمت از فصل سوم سریال جک رایان با بازی جان کرازینسکی در روز چهارشنبه 21 دسامبر سال جاری (30 آذر) پخش خواهد شد. پوسته جدیدی از فصل سوم سریال جک رایان نیز منتشر شد که در ادامه مشاهده می کنید:

جان کرازینسکی در نقش جک رایان در پوستر جدید فصل سوم جک رایان

در فصل سوم سریال تام کلنسی جک رایان، جک رایان در حال فرار است و با زمان مسابقه می دهد. جک به اشتباه درگیر یک توطئه بزرگ می شود و اکنون در حال فرار است. جک هم اکنون توسط سیا و جناح سرکش بین المللی که به تازگی با آن روبرو شده است تحت تعقیب قرار می گیرد و مجبور می شود مخفی شود. پس از عبور از اروپا، او سعی می کند زنده بماند و همچنین از یک درگیری جهانی در مقیاس بزرگ جلوگیری کند.

جان کرازینسکی، ابی کورنیش، وندل پیرس، مایکل کلی، بتی گابریل، جیمز کازمو پیتر گینس، نینا هوس، مایکل پنیا و الکسی مانولوف، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال جک رایان حضور یافتند و به ایفای نقش پرداختند. هم ون ویلموت او مسئول ساخت فصل سوم سریال جک رایان است. همچنین سریال جک رایان برای فصل چهارم تمدید شده است، فصل چهارم این سریال قرار است آخرین فصل آن باشد اما احتمال اسپین آف وجود دارد.

  اولین بازیگر فیلم جدید «سیاره میمون ها» مشخص شد.

دیدگاهتان را بنویسید