تا زمانی که پلی استیشن وجود داشته باشد، سری Call of Duty روی آن در دسترس خواهد بود

فیل اسپنسر در طی یک مصاحبه جدید دوباره در مورد انتشار این مجموعه Call of Duty روی کنسول های پلی استیشن صحبت کرده است.

به تازگی فیل اسپنسررئیس ایکس باکس طی گفتگو در کانال YouTube Same Brain اعلام کرد که در حالی که یک پلی استیشن در دسترس است، این سریال بازی Call of Duty برای آن منتشر خواهد شد. این واضح‌ترین بیانیه اسپنسر است که می‌گوید پرفروش‌ترین سری بازی‌های تیراندازی اول شخص مختص پلتفرم‌های Xbox و PC نیست.

اسپنسر گفت: «ما نمی‌خواهیم Call of Duty را از پلی‌استیشن بگیریم. هدف ما این نیست. قصد ما انجام این کار نیست، و در حالی که پلی استیشن برای راه اندازی وجود دارد، قصد ما این است که سری Call of Duty را روی آن راه اندازی کنیم. مشابه کاری که ما با Minecraft از زمانی که مالکیت آن را در دست گرفتیم انجام داده ایم. ما مکان هایی را که مردم می توانند Minecraft بازی کنند افزایش داده ایم، نه اینکه آنها را کاهش دهیم. فکر می‌کنم چیز خوبی بود، برای جامعه Minecraft خوب بود، و این چیزی است که وقتی فکر می‌کنیم Call of Duty در طول سال‌ها به کجا خواهد رفت، به این فکر می‌کنیم.»

اسپنسر قبلا گفته بود که حذف این مجموعه از پلی استیشن منطقی نیست. با این حال، جیم رایان از سونی گفت پیشنهاد مایکروسافت برای نگه داشتن بازی Call of Duty در پلی استیشن از چند جهت نامناسب است. خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت مزایای زیادی داشت و بیشتر این مزایا حول سری Call of Duty بود. به هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که این معامله چگونه انجام می شود.

  ویژگی همگام‌سازی گالری شیائومی غیرفعال می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید