تصویری از نسخه آزمایشی کارت گرافیک AMD Radeon RX 7900 XTX فاش شد.

به نظر می رسد اولین تصویر از کارت گرافیک Radeon RX 7900 XTX باشد لو رفته و ظاهرا به نسخه اولیه مهندسی کارت گرافیک بر اساس معماری RDNA3 شرکت AMD متعلق به.

تصاویری از طراحی نهایی سیستم خنک کننده کارت گرافیک AMD Radeon RX 7900 XTX از سری RDNA3 در اینترنت منتشر شده است که ظاهرا متعلق به یکی از نسخه های آزمایشی این کارت و از رنگ قرمز مدار چاپی است. هیئت مدیره ظاهراً ظاهری از این کارت مطابق با تصاویر و تیزرهایی است که به صورت رسمی و غیررسمی از این کارت دریافت کرده ایم.

خنک کننده کارت گرافیک RX 7900 XTX که از مدل قبلی خود الگوبرداری شده است، دارای طراحی سه شیار و ضخیم است و کمی بلندتر از کارت گرافیک RX 6900 XT به نظر می رسد. هیت سینک پره ای آلومینیومی نیز از آنچه در نسل قبلی RX 6900 XT دیده می شد حجیم تر است و به نظر می رسد از دریچه های فن بیرون زده است.

تصاویر AMD Radeon RX 7900 XTX لو رفت

خنک کننده AMD Radeon RX 7900 XTX

هیت سینک روی این کارت تا انتهای درپوش خنک کننده کشیده شده است و برآمدگی انتهای آن نیز می تواند نوک لوله های حرارتی خنک کننده را در خود جای دهد. نمونه اولیه این کارت دارای دو ورودی برق 8 پین PCIe است و هیچ بک پلیتی برای آن در نظر گرفته نشده است. دلیل آن این است که PCB این نسخه دارای چندین هدر برای شناسایی و پیاده سازی فرآیند توسعه نقشه مورد استفاده است AIB و OEM گنجانده شده است.

  هواوی لپ تاپ جدیدی از سری «میت بوک» را معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید