تلاش سازندگان God of War Ragnarok برای جلوگیری از قرار گرفتن بازیکنان در معرض اسپویلرها

استودیو سانتا مونیکا از شما خواسته است که کسانی را که نمی‌خواهند ویدیوهای تصادفی و اسپویلرهای داستانی God of War Ragnarok را تماشا کنند، در نظر بگیرید.

اگرچه God of War Ragnarok استودیوی سانتا مونیکا قرار است هفته آینده عرضه شود، برخی از خرده فروشان آن را زودتر از موعد در دسترس بازیکنان قرار داده اند و همین امر باعث درز بسیاری از جزئیات به صورت آنلاین شده است. کوری بارلوگمدیر ارشد فناوری سانتا مونیکا اخیراً با یک توییت جدید به این موضوع پاسخ داده و از طرفداران به خاطر اسپویل‌ها عذرخواهی کرده و گفته است که وضعیت “بسیار ناامید کننده” است.

استودیو سانتا مونیکا نیز در بیانیه‌ای جدید گفت: «ما از شما می‌خواهیم که طرفداران زیادی را که نمی‌خواهند کلیپ‌ها، ویدیوهای گیم‌پلی و اسپویل‌های داستانی را ببینند در نظر بگیرید و از اشتراک‌گذاری گسترده آن‌ها خودداری کنید.» توسعه‌دهنده God of War Ragnarok گفت که بهترین کار خود را می‌کند. برای جلوگیری از قرار گرفتن گیمرها در معرض «تصاویر و ویدیوهای غیرمجاز»، اما نمی تواند مانع از انتشار همه آنها شود.

سانتا مونیکا از طرفداران می‌خواهد تا تمام کلمات کلیدی و هشتگ‌های مربوط به God of War Ragnarok را در شبکه‌های اجتماعی تا زمان انتشار بازی فیلتر کنند. استودیو در نهایت اعلام کرد: “ما از حمایت شما بی نهایت سپاسگزاریم. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که این بازی تا زمان انتشار رسمی ارزش صبر کردن را دارد.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. ریتینگ این سریال مورد انتظار ساعت 19:30 پنجشنبه 21 آبان به وقت ایران منتشر می شود. سونی اخیرا تریلر انتشار بازی God of War Ragnarok را به اشتراک گذاشته است. طرفداران در زمان راه اندازی بازی نیازی به انتظار حالت Photo Mode ندارند و این بخش در زمان نامعلومی اضافه خواهد شد.

  بازپرداخت فوری به حساب Zibal مشتری، همیشه در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید