در بازی God of War Ragnarok 5 سطح دشواری با قابلیت تغییر در هر زمان وجود دارد

استودیوی سانتا مونیکا طی یک جلسه پرسش و پاسخ اخیر در Discord تایید کرد که God of War Ragnarok دارای پنج سطح دشواری مختلف خواهد بود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که بازی God of War Ragnarok راه های مختلفی برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار می دهد. استودیو سانتا مونیکا تایید کرده است که God of War Ragnarok درجه سختی 5 خواهد داشت. این آیتم از اریک ویلیامزکارگردان بازی طی یک جلسه پرسش و پاسخ در دیسکورد معرفی شد.

سطح دشواری God of War Ragnarok

  • به من تعادل بده: تجربه ای متعادل شبیه به بازی God of War 2018
  • یک داستان به من بدهید: مشابه سطح دشواری Give Me Story نسخه قبلی
  • به من لطف کن: چیزی بین دو سطح دشواری قبلی
  • به من رحم نکن: مشابه Give Me a Challenge در God of War 2018
  • خدای جنگ را به من بده: سخت ترین سطح دشواری بازی

اریک ویلیامز چند راه حل برای سخت ترین مشکل God of War Ragnarok را اعلام کرده است. اکنون، گیمرهایی که بازی را با درجه سختی Give Me God of War شروع می کنند، می توانند به هر دلیلی بدون نیاز به شروع مجدد داستان، آن را در اواسط بازی تغییر دهند. سانتا مونیکا تایید کرده است که چالش‌ها به مرور زمان سخت‌تر می‌شوند و از همان ابتدا مانند نسخه قبلی وحشیانه نیستند.

بازیکنان بازی God of War Ragnarok می توانند سطح دشواری بازی را در هر نقطه از بازی تغییر دهند، اما اگر تصمیم به تغییر سطح دشواری Give Me God of War داشته باشید، نمی توانید بدون شروع دوباره به آن برگردید. برای کسانی که از آن اطلاعی ندارند باید بگوییم که بازی God of War 2018 تنها چهار سطح دشواری داشت، اما تعداد سطوح دشواری God of War Ragnarok به پنج گزینه افزایش یافته است.

  تاریخ نمایش «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس اعلام شد

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. ریتینگ این سریال مورد انتظار ساعت 19:30 پنجشنبه 21 آبان به وقت ایران منتشر می شود. کوری بارلوگمدیر نوآوری استودیو سانتا مونیکا اخیراً به فروش زودهنگام بازی God of War Ragnarok توسط برخی خرده فروشان واکنش نشان داده و جزئیات مهمی از این بازی فاش کرده و وضعیت فعلی را بسیار ناامیدکننده خوانده است.

دیدگاهتان را بنویسید