زمان انتشار ریمستر بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

تاریخ انتشار ریمستر Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse به همراه جزئیات موارد خاص آن در تریلر گیم پلی جدید مشخص شده است.

استودیو Koei Tecmo با انتشار تریلر انتشار بازسازی شده بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse از کنسول Nintendo Wii برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه شخصی (استیم) و نینتندو سوییچ تنظیم شده است. می توانیم منتظر انتشار این بازی ژاپنی در تاریخ 9 مارس 2023 (18 مارس 1401) باشیم. این بازی برای اولین بار در کشورهای غربی منتشر شده است. نسخه بازسازی شده Fatal Frame کیفیت سایه و نور را بهبود بخشیده است و با گرافیک بهبود یافته برای کات سین ها و مدل سازی شخصیت های درون بازی همراه است.

تریلر جدید Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse این به مخاطب ایده بهتری را در مورد انتظارات از بازسازی بازی 2008 می دهد. کاربران این بازی لباس پوشیدن را پیش خرید می کنند. Marie Rose نیز برای Ruka با الهام از سریال Dead or Alive در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، اگر فایل‌های ذخیره‌شده Fatal Frame: Maiden of Black Water را روی کنسول خود دارید، یک آیتم اضافی به نام Camera Obscura Hat نیز دریافت خواهید کرد.

تاریخ انتشار Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

تریلر جدید فیلم Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse را در یوتیوب تماشا کنید

سپس نسخه Digital Deluxe این بازی به همراه بسته سفارشی Rogetsu Party منتشر خواهد شد هم آرت بوک دیجیتال و هم موسیقی متن بازی اصلی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. البته خبری از نسخه فیزیکی این بازی نخواهد بود و بازی فقط از طریق آن قابل اجراست فروشگاه PS دریافت شد.

  نقد و بررسی فیلم Codename Banshee

در نهایت نظرات خود را در مورد تجربه بازی Mask of the Lunar Eclipse با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید