شایعه: تاریخ انتشار بازی Atomic Heart مشخص شد

طبق یک شایعه جدید، بازی Atomic Heart در ماه مارس برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

علاقه مندان به بازی های اکشن و شوترهای اول شخص مدت هاست که منتظر انتشار بازی Atomic Heart بوده اند منتظر تولید جدید استودیو هستیم Mundfish، و به نظر می رسد که ما بالاخره به تاریخ انتشار بازی نزدیک می شویم. این بازی که پیش از این برای عرضه «سه ماهه چهارم 2022» در نظر گرفته شده بود، بعداً توسط ناشر بازی، Focus Entertainment، «کمی تأخیر» کرد و به مارس 2023 بازگشت. در حالی که تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز به طور رسمی تأیید نشده است. ، گزارش جدیدی به دست ما رسیده است.

شایعات قلب اتمی

وب سایت WhatIfGaming او در گزارش جدید خود مدعی شده است قلب اتمی در 21 فوریه 2023 (2 مارس 1401) به دست مخاطبان خواهد رسید. از سوی دیگر، اسنیچ، یکی از افشاگران معروف توییتر، این خبر را به نوعی با کامنت گذاشتن روی ایموجی «چشم ها» در پست اخیر اکانت WhatIfGaming تایید کرد.

بازی Atomic Heart اولین بار در سال 2018 معرفی شد. برخی از کارشناسان بازی های ویدیویی این بازی را با آثاری مانند Metro 2033، Metro 2033 و Fallout مقایسه کرده اند و البته ایده منحصر به فرد سازندگان آن را نیز مطرح کرده اند. در مجموع، انتظار می رود جدیدترین اثر استودیو روسی Mandfish تجربه متفاوت و هیجان انگیزی از سبک اکشن و نقش آفرینی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

Atomic Heart در زمان عرضه برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، Atomic Heart از روز اول در دسترس کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت.

  ساخت بازسازی Dead Space به عنوان یک سریال مستقل

دیدگاهتان را بنویسید