فیلمبرداری از خواننده فرانسوی برای حضورش در بازی بعدی هیدئو کوجیما

Ewan Lomoane، که با نام هنری Woodkid شناخته می‌شود، اخیراً در Kochima Productions برای ایفای نقش احتمالی در پروژه آینده Hideo Kojima انتخاب شد.

همه ما مشتاقیم که بفهمیم هیدئو کوجیما و تیم او در کوجیما پروداکشنز روی آن کار می کند. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد پروژه آینده کوجیما پروداکشنز در دست نیست، اما هیدئو کوجیما گهگاه جزئیات کوچکی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

به عنوان مثال، هیدئو کوجیما اخیرا با انتشار یک توییت جدید اعلام کرد که یوان لوموان، موزیسین فرانسوی معروف به وودکید که در کوجیما پروداکشنز فیلمبرداری کرده است. این احتمالا نشان دهنده حضور شخصیتی مشابه این خواننده در بازی بعدی استودیو است که هنوز مشخص نشده است.

البته استفاده از شخصیت های برجسته در بازی های هیدئو کوجیما چیز جدیدی نیست. اگرچه بازیگران اصلی بازی Death Stranding متشکل از ستارگان معروف بودند، اما حتی اگر نقش های فرعی را ایفا کنند، چهره های مطرحی مانند کانن اوبراین، جردن وگت-رابرتس، سام لیک و جف کیلی قبلا استفاده شده.

هیدئو کوجیما اخیرا این موضوع را تایید کرده است ال. فانینگ کوجیما پروداکشنز در بازی بعدی حضور دارد. گزارش ها حاکی از آن است که بازی مورد بحث دنباله ای برای Death Stranding خواهد بود. جالب اینجاست که اخیراً کوجیما اعلام کرده است که اگر بازی در حال ساخت آنها موفق باشد، تقریباً شبیه ایجاد یک محیط جدید خواهد بود.

  خدمات و کیفیت بروکر آلپاری را بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید