فیل اسپسنر: از آخرین نسخه انحصاری بزرگ Xbox زمان زیادی می گذرد

فیل اسپنسر، رئیس بخش بازی‌های مایکروسافت، در مصاحبه اخیر خود اعتراف کرد که سال 2022 سال شلوغی برای استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس بود و از هیجانات خود برای سال پیش رو صحبت کرد.

مایکروسافت امسال سال شلوغی از نظر بازی‌های اول شخص بزرگ نداشته است، اما طبق اظهارات اخیر فیل اسپنسر، کاربران ایکس‌باکس می‌توانند انتظار بازی‌های بزرگی را برای کنسول‌های خود در سال 2023 داشته باشند. سرپرست بازی‌های مایکروسافت در مصاحبه اخیر خود برای همان Same برنامه مغز او اعتراف کرد که سال 2022 سال آرامی برای ایکس باکس بود، اما فصل پرفروش مایکروسافت سال آینده آغاز خواهد شد.

آنچه که ما به وضوح از کاربران شنیده ایم این است که قطعاً از آخرین باری که یک بازی اصلی ایکس باکس شخص اول را منتشر کردیم، مدت زیادی می گذرد. البته ما هم به خاطر شرایطی مثل کرونا و موارد دیگر بهانه های خودمان را داریم، اما می دانم که مردم روی پلتفرم ما حساب باز کرده اند و انتظار بازی های عالی و عالی را دارند. در مورد تعطیلات 2022 باید گفت که در کل صنعت بازی نسبت به قبل کار کمتری داریم. ما می دانیم که بازی هایی مانند Call of Duty و God of War در حال آمدن هستند و این عالی است، اما به طور کلی از نظر تراکم بازی های بزرگ و مورد انتظار، سال نوری است.

بازی مورد انتظار استارفیلد

ما در مورد سال 2023 بسیار هیجان زده هستیم و قبلاً در مورد بازی های بزرگی که در راه است صحبت کرده ایم. خبر خوب دیگر این است که کرونا دیگر این تاثیر را بر روند ساخت بازی ندارد.”

  رویترز: ایالات متحده با لغو تحریم ارسال تجهیزات اینترنتی استارلینک به ایران موافقت کرد

سال 2022 با 5 بازی از استودیوهای بازی سازی Xbox به پایان می رسد. بازی Pentiment از استودیو Obsidian Entertainment این تنها بازی جدید امسال است استودیو بازی Xbox تحویل داده شده. اما در بازی های 2023 مانند ردفال ما از استودیو Arkin داریم که همراه با بازی عرضه می شود Starfield از Bethesda به طرفداران می آید.

در نهایت می توانید انتظارات خود از آثار جدید استودیوهای بازی سازی ایکس باکس را با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید