لغو سریال Stargirl از دی سی پس از سه فصل توسط CW

CW سرانجام اعلام کرد که Stargirl پس از فصل سوم پخش خود را به پایان خواهد رساند و برای فصل چهارم تمدید نخواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرنوشت سریال Stargirl مشخص شده است. Deadline گزارش داد که CW تصمیم گرفته است که Stargirl را پس از سه فصل لغو کند و سریال DC برای فصل چهارم تمدید نخواهد شد. با این حال پخش قسمت های باقی مانده از فصل سوم سریال Stargirl تا پایان سال 2022 اجرا خواهد شد و این تاثیری بر آن ندارد.

سریال Stargirl یکی از چندین سریال شبکه CW از دنیای DC است که برخلاف سریال هایی مانند Arrow، سریال The Flash، Supergirl و Batwoman بخشی از دنیای تلویزیون DC نیست و هیچ ارتباطی با آن ندارد. سریال CW قبلاً از لغو سریال هایی مانند Batwoman و Legends of Tomorrow خبر داده بود و مانند Stargirl، نائومی نیز پس از یک فصل لغو شد.

با این حال، CW اخیرا Superman & Lois را برای فصل سوم تمدید کرد و همچنین در حال توسعه Gotham Knights برای سال 2023 است. سریال Stargirl داستان یک دختر دبیرستانی به نام کورتنی ویتمور را روایت می کند. برک بسینجر دنبال می کند که به Blue Valley، نبراسکا نقل مکان می کند و پس از گرفتن یک عصای کیهانی، گروهی از قهرمانان جوان را الهام می بخشد تا با شرورهای قدیمی مقابله کنند.

آخرین قسمت از فصل سوم Stargirl در تاریخ 7 دسامبر پخش خواهد شد. ددلاین همچنین می‌گوید CW قصد دارد بیشتر به سمت برنامه‌نویسی بدون اسکریپت حرکت کند تا بینندگان مسن‌تر را جذب کند. اگرچه این شبکه بیشتر به خاطر تولید آثار نوجوان شناخته شده است، اما میانگین سنی بینندگان CW حدود 58 سال گزارش شده است.

  گیمرها از بسته الحاقی Hot Wheels Forza Horizon 5 استقبال می کنند

دیدگاهتان را بنویسید