نشت های Corey Barlog: God of War Ragnarok بسیار ناامید کننده هستند

نسخه فیزیکی God of War Ragnarok بیش از یک هفته قبل از انتشار رسمی در دسترس بازیکنان برخی خرده فروشان قرار گرفت.

God of War Ragnarok را شاید بتوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال دانست، اما ظاهراً انتشار این دنباله اکشن ماجراجویی دقیقاً آن چیزی نبود که سازندگان استودیو سانتا مونیکا به آن امیدوار بودند. نسخه فیزیکی God of War Ragnarok بیش از یک هفته قبل از انتشار رسمی توسط برخی از خرده فروشان در دسترس بازیکنان قرار گرفت و باعث لو رفتن و اسپویلرهای بسیار قابل توجهی در سراسر اینترنت شد.

همانطور که ممکن است تا به حال متوجه شده باشید، توسعه دهندگان God of War Ragnarok از این وضعیت راضی نیستند. کوری بارلوگ، کارگردان God of War 2018 و افسر ارشد نوآوری سانتا مونیکا، اخیراً در توییتی جدید ناامیدی خود را ابراز کرده و گفته است که وضعیت “صراحتاً بسیار ناامید کننده است.” این گیمر نمادین پس از عذرخواهی از طرفداران بابت اسپویلرها افزود که “هیچ یک از ما نمی خواستیم این اتفاق بیفتد.”

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر می شود. اکشن دنباله آن چندین سال پس از قسمت قبلی رخ می دهد و کریتوس و آترئوس از نبرد راگناروک اجتناب می کنند، اما آنها به زودی فریا، ثور، والکری های جدید و بسیاری دیگر را ملاقات کنید. نتایج این مجموعه در تاریخ 3 نوامبر منتشر خواهد شد.

  معرفی بازی جدید Borderlands در افتتاحیه Gamescom 2022

دیدگاهتان را بنویسید