نقش سیدنی سوینی در تریلر روانشناختی Immaculate

Black Bear Pictures اعلام کرده است که سیدنی سوینی در فیلم هیجانی روانشناختی Immaculate بازی خواهد کرد.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شرکت Black Bear Pictures در حال ایفای نقش است سیدنی سوینی در فیلم ترسناک روانشناختی Immaculate (بی گناه). فرمان این فیلم در دستان شماست مایکل موهان گفته می شود او در سال 2021 فیلم The Voyeurs را برای آمازون کارگردانی خواهد کرد. فیلمنامه فیلم اندرو لوبل او به عرصه نویسندگی و سیدنی سوینی و جاناتان داوینو آنها به عنوان تولید کننده آن عمل می کنند.

در فیلم Immaculate، سیدنی سوینی در نقش سیسیلیا، زنی وارسته که در یک صومعه معروف ایتالیایی به او موقعیت جدیدی پیشنهاد می شود، بازی می کند. این فیلم بر سفر سیسیلا به حومه ایتالیا متمرکز است، اما خیلی زود رازهای تاریک و وحشتناک این مکان بت‌ناپذیر فاش می‌شود.

سیدنی سوینی بیشتر برای بازی در سریال HBO Euphoria شناخته می شود که برای آن نامزد دریافت جایزه امی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام شد. این بازیگر آمریکایی همچنین در سریال گلچین HBO The White Lotus ایفای نقش کرد که برای آن برنده جایزه امی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی سریال یا مجموعه گلچین شد.

سیدنی سوینی در حال حاضر در سریال مادام وب سونی که در دنیای مرد عنکبوتی اتفاق می‌افتد بازی می‌کند. این فیلم که داکوتا جانسون سیدنی سوینی اخیراً اعلام کرد که در بازسازی فیلم علمی تخیلی ماجراجویی باربارلا بازی خواهد کرد و همچنین در اقتباس سینمایی سونی پیکچرز از The Registration بازی خواهد کرد.

  سایت رایگان ثبت نام لاتاری آمریکا برای ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید