چرا محصولات اپل با برچسب عرضه می شوند؟

اپل بر روی جعبه تمامی محصولات خود برچسب هایی با لوگوی سفید رنگ ساده خود نصب می کند و اگر هر کدام از محصولات این شرکت بزرگ اعم از آیفون یا مک بوک را خریداری کرده باشید، آن ها را دیده اید. اما احتمالا برای شما هم تعجب می‌کند که چرا اپل این برچسب‌ها را روی جعبه محصولاتش می‌گذارد.

اپل یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین شرکت های دنیاست و طرفداران وفادار زیادی دارد. به همین دلیل این شرکت همواره سعی در تقویت پایه های این وفاداری طرفداران داشته و وجود برچسب در جعبه محصولات اپل نیز از ثمره این تلاش ها به شمار می رود. کاربران می توانند این استیکرها را روی هر دستگاهی که می خواهند نصب کنند تا حمایت خود را از اپل نشان دهند و به همه اطلاع دهند که بخشی از جامعه طرفداران اپل هستند.

در ادامه با ویدیویی دلیل وجود استیکر روی بسته بندی محصولات اپل را بیشتر توضیح می دهیم:

توضیح دلیل استیکر روی جعبه محصولات اپل

البته باید توجه داشته باشیم که اپل از همان سال های اولیه فعالیت خود و زمانی که به اندازه امروز بزرگ و محبوب نبود، از این روش برای تبلیغ برند خود و ایجاد وفاداری در بین کاربران خود استفاده می کرد و این روش به عنوان یک عرف ادامه دارد. در حال حاضر روز به روز بر تعداد کاربران محصولات اپل افزوده می شود و جامعه طرفداران وفادار این برند در حال گسترش است.

منبع: آخرین خبر

  نوید انتشار اخبار هیجان انگیز در مورد نسل بعدی پردازنده های گرافیکی از سوی مدیرعامل انویدیا

دیدگاهتان را بنویسید