نقش بازیگر سریال ملاقات با مادر در سریال پنگوئن در دنیای بتمن

کریستین میلیوتی برای نقش سوفیا دختر کارمین فالکون در سریال درام پنگوئن HBO Max انتخاب شده است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم کریستین میلیوتیبازیگر سریال های سوپرانو و فارگو. کالین فارل او در سریال درام کوتاه مدت پنگوئن بازی خواهد کرد. این سریال از دنیای دی سی اسپین آف فیلم بتمن (بتمن) به کارگردانی مت ریوز که به حساب می آید.

مجموعه پنگوئن ها دنیای فیلم پرهزینه بتمن را که مت ریوز برای برادران وارنر تهیه کرده است، گسترش می دهد. تصاویر و تمرکز بر شخصیت پنگوئن با بازی کالین فارل. کریستین میلیوتی نقش سوفیا، دختر کارمین فالکونه را بازی خواهد کرد که با پدرش برای تسلط بر شهر همکاری می کند.

نقش کریستین میلیوتی در سریال

در فیلم بتمن نقش کارمین فالکون را بازی کرد جان تورتورو بود. شخصیت سوفیا فالکون در سریال گاتهام شبکه فاکس که نقش او را بازی می کند نیز حضور دارد کریستال رید توسط مت ریوز اجرا شد دیلن کلارککالین فارل لورن لوفرانک و کریگ زوبل آنها تهیه کننده اجرایی سریال پنگوئن هستند و لورن لیفرانک به عنوان نویسنده و مجری برنامه فعالیت می کند. کریگ زوبل نیز کارگردانی دو قسمت اول این مجموعه کوتاه درام را بر عهده داشت.

سریال پنگوئن بر اساس شخصیت پنگوئن ساخته شده است که توسط باب کین و بیل فینگر برای DC ساخته شده است. مت ریوز ششم و آیداهو پروداکشنز طبق قراردادی مشترک با دیلن کلارک پروداکشنز و برادران وارنر، این سریال را تولید می کنند. تلویزیون

دانیل پیپسکی از Sixth and Idaho Productions و رفیع کرون آنها یکی از تهیه کنندگان سریال پنگوئن هستند. کریستین میلیوتی در کمدی رمانتیک پالم اسپرینگز، چگونه مادرت را ملاقات کردم، و تریلر شبکه طاووس The Resort بازی کرد. این سریال در انتظار تمدید برای فصل دوم است.

  پاسخ وزیر ارتباطات در خصوص عدم توزیع اینترنت رایگان برای برخی خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید