گفتگوی جالب هیدکی کامیا با فامیتسو در مورد Bayonetta 3

هیدکی کامیاسازنده سری بازی Bayonetta در مصاحبه اخیر خود با Famitsu در مورد Bayonetta 3 صحبت کرده است.

چند روز پیش سومین نسخه از سری محبوب هک اند اسلش استودیو Platinum Games در اختیار کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفت. بازی Bayonetta 3 در 28 اکتبر سال جاری (6 آبان) برای این کنسول محبوب ژاپنی منتشر شد. این اثر به شدت مورد تحسین کاربران و منتقدان قرار گرفت.

در آخرین اخبار بازی، هیدکی کامیا یکی از اعضای کلیدی استودیو Platinum Games و سازنده سریال Bayonetta در مصاحبه اخیر خود با Famitsu در مورد آخرین نسخه این مجموعه صحبت کرده است. این مرد اظهار داشت که برای ساخت Bayonetta 3 برای همیشه مدیون نینتندو است. هیدکی کامیا وی به آغاز این پروژه اشاره کرد که پس از لغو مراحل طراحی و تولید بازی Scalebound توسط مایکروسافت، فرآیند تولید آن آغاز شد.

تصویر هیدکی کامیا، خالق Bayonetta

از سوی دیگر، سازنده ژاپنی بازی های درخواستی آتسوشی اینابا، مدیر عامل پلاتینیوم گیمز به نینتندو درباره ایجاد ویدیویی برای نشان دادن هیجان و اشتیاق تیم اشاره کرد. این شخص همچنین در رابطه با مدیریت نینتندو با داستان Bayonetta 2 اظهار داشت که نینتندو بیشتر داستان بازی را دست نخورده نگه داشته است. ظهور این امر دلگرم کننده است هیدکی کامیا برای بازگشت به این مجموعه. او می گوید: «من دنیا را بیشتر می خواستم [از گذشته] برای طرفداران گسترش یابد و من همچنین می خواستم خودم را به چالش بکشم. به همین دلیل بسیار خوشحالم که توانستیم بازی سوم را انجام دهیم. وقتی می گویم برای همیشه مدیون نینتندو هستم، اغراق نمی کنم.”

  معرفی Sony Xperia Pro; دوربین حرفه ای در قالب یک گوشی هوشمند!

همانطور که شما دوستان عزیز احتمالاً می دانید در پایان ماه گذشته هلنا تیلور شخصیت صداپیشگی Bayonetta در دو بازی اول این مجموعه ادعاهای زیادی را مطرح کرد که به دلیل پیشنهاد مالی بسیار پایین سازندگان اثر، پیشنهاد صدای Bayonetta در نسخه سوم را نپذیرفت. جنیفر هیل او در بازی Bayonetta 3 صداگذاری این شخصیت را بر عهده دارد.

نظرت چیه عزیزم کدوم نسخه از این سریال رو تجربه کردی؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید