توییتر یک علامت خاکستری برای حساب های تایید شده معرفی کرد


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

ایلان ماسک که اخیراً به طور رسمی مالکیت توییتر را به دست آورده است، اعلام کرد که پلتفرم رسانه اجتماعی ماهانه 8 دلار از کاربران خود برای نمایش علامت آبی در کنار نام کاربری آن ها دریافت می کند. ماهیت این علامت که در ابتدا برای شناسایی اکانت های اصلی و به ویژه برای افراد مشهور و مشهور در نظر گرفته شده بود، با چنین تصمیمی عملا زیر سوال می رود. به همین دلیل، توییتر اکنون در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک تیک خاکستری دوم است که هدف آن شناسایی حساب هایی است که واقعاً معتبر هستند و یک شخص یا سازمان تأیید شده واقعی را نشان می دهند! با دی جی همراه باشید.

تا لحظه نگارش این مقاله، رسانه هایی مانند نیویورک تایمز و ورج در کنار نام کاربری توییتر خود یک تیک خاکستری دارند، در حالی که ایلان ماسک، مالک جدید و مدیر عامل فعلی توییتر، اینطور نیست!

توییتر

استر کرافورد، معاون فعلی توییتر و رئیس پروژه اشتراک آبی، در توییتی تأیید کرد که برچسب “رسمی” برای جدا کردن مشترکین از حساب های تایید شده واقعی استفاده می شود. او در یک توییت بعدی اضافه کرد که همه حساب‌هایی که قبلا تیک آبی داشتند به طور خودکار تیک خاکستری جدید را دریافت نمی‌کنند و تیک رسمی نیز فروخته نمی‌شود.

به گفته معاون توییتر، «حساب‌هایی که برچسب خاکستری دریافت می‌کنند شامل حساب‌های دولتی، شرکت‌های تجاری، شرکای تجاری توییتر، رسانه‌های بزرگ، ناشران و برخی افراد شناخته‌شده می‌شوند.» البته، این شرکت همچنان به آزمایش راه‌هایی برای انجام این کار ادامه خواهد داد. حساب‌های واقعی را از تقلبی شناسایی کنید و این بدان معناست که احتمالاً خاکستری کردن راه‌حل نهایی نیست.

  فروش سی دی در 17 سال دوباره به اوج خود رسید! اما چرا؟


دیدگاهتان را بنویسید