انتشار پوستر جدید سریال گنجینه ملی: لبه تاریخ در شبکه دیزنی پلاس

شبکه آنلاین دیزنی پلاس پوستر جدیدی از گنجینه ملی: لبه تاریخ را پیش از اکران خود منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که شبکه آنلاین دیزنی پلاس پوستر کاملاً جدیدی را برای فیلم گنجینه ملی: لبه تاریخ، اسپین آف مجموعه فیلم های اکشن گنجینه ملی منتشر کرده است. نیکلاس کیج به اشتراک گذاشته شده طرفداران برای تماشای این سریال نیازی به صبر طولانی ندارند. زیرا دو قسمت اول فصل اول در تاریخ 14 دسامبر (23 آوریل) از شبکه دیزنی پلاس تقدیم بینندگان می شود.

پوستر سریال The National Treasure: Edge of History شامل بازیگران اصلی سریال لیست الکسیس تازه وارد و کاترین زتا جونزبا بازی این بازیگر که برای بازی در فیلم شیکاگو برنده جایزه اسکار شد به ترتیب در نقش جس مورالس و بیلی. جاستین بارتا و هاروی کایتل آنها همچنین برای بازی در مجموعه فیلم های اسپین آف National Treasure بازخواهند گشت. در ادامه می توانید پوستر جدید را تماشا کنید.

پوستر سریال گنجینه ملی: لبه تاریخ در شبکه دیزنی +

لیزت الکسیس (ما باید کاری بکنیم) در نقش جس مورالس، کاترین زتا جونز (پسر ولگرد) در نقش بیلی، زوری رید (بازیگر Flatbush Delinquency) در نقش تاشا، لیندون اسمیت (بازیگر والدین) به عنوان یک مامور اف بی آی به نام راس. جیک آستین واکر (بازیگر دختر ستاره) در نقش لیام، آنتونیو سیپریانو (بازیگر Jagged Little Pill) در نقش اورن و جردن رودریگز (بازیگر نور پر) در نقش اتان یکی از بازیگرانی است که در سریال گنجینه ملی بازی کرده است.

در خلاصه داستان سریال اکشن-ماجراجویی در آستانه بلوغ National Treasure: Edge of History آمده است: «از دیدگاه یک رویاپرداز 20 ساله به نام جس مورالس، این نمایش به بررسی موضوعاتی مانند هویت، اجتماع، آغاز می‌پردازد. رویدادهای تاریخی و میهن پرستی. جس همراه با دوستان مختلف خود وارد یک ماجراجویی فراموش نشدنی می شود تا تاریخچه مرموز خانوادگی خود را کشف کند و گنجینه ملی آمریکا را حفظ کند.”

  نسخه ویژه گلکسی زد فلیپ 3 برای بازی های المپیک زمستانی 2022 رونمایی شد.

میرا نیرکارگردان فیلم ملکه کاتوه قسمت اول مجموعه گنجینه ملی را کارگردانی کرده و فیلمنامه آن را نوشته است. ماریان و کورمک ویبرلینویسندگان اصلی فیلم های این مجموعه را بنویسید. جری بروکهایمر، تهیه کننده National Treasure Films به همراه ماریان و کورمک وایبرلی نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی پروژه حضور دارند. بخش تلویزیونی جری بروکهایمر و ABC Signature این مجموعه اکشن ماجراجویی را تولید خواهند کرد. از دیگر عوامل اجرایی سریال می توان به جان تورتلتابکارگردان اولین فیلم این مجموعه، جاناتان لیتمن، کریستین رید و ریک مورگی نقل شده.

دیدگاهتان را بنویسید