بازی The Evil West بین ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر اجرا می شود

بازی فا/ بازی Evil West که توسط استودیو Flying Wild Hog منتشر شده است، بین ساعت 10 صبح تا 15 پیش بینی می شود. این بازی همچنین دارای New Game Plus، چندین سطح دشواری، بازی Co-op و موارد دیگر خواهد بود.

تنها چند روز تا اولین نمایش بازی اکشن موردانتظار Flying Wild Hog و Focus Entertainment، Evil West باقی مانده است. با توجه به انتشار در آینده این بازی، مدت زمان آن به تازگی مشخص شده است. این بازی علاوه بر بخش داستان طولانی رضایت بخش، محتوای بیشتری نیز برای علاقه مندان خواهد داشت.

Flying Wild Hog در مصاحبه ای با XboxDynasty اظهار داشت که Evil West بین 10 تا 15 ساعت طول خواهد کشید. کسانی که دوست دارند بیشتر درگیر گیم پلی بازی باشند می توانند از بخش Co-op لذت ببرند. علاوه بر این، شاهد قابلیت تکرار ماموریت ها، حالت New Game Plus، حالت Permadeath و چندین سطح دشواری مختلف هستیم.

با توجه به اینکه بسیاری از عناوین امروزی سعی دارند با مدت زمان طولانی و عظمت توجه بازیکنان را به خود جلب کنند، یک بازی نسبتا کوتاه ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. البته باید منتظر ماند و دید که غرب شیطانی چقدر از زمان خود استفاده می کند.

بازی The Evil West در تاریخ 22 نوامبر 2022 (1 دسامبر 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: آخرین خبر

  هوش مصنوعی و برنامه نویسی، پلی به سوی آینده

دیدگاهتان را بنویسید