شماره جدید توییتر کلیک کنید

دیجیتال/ به نظر می رسد سیستم توییتر برای حذف محتوای دارای حق نسخه برداری از کار افتاده است و کاربران در حال ارسال ویدیوهای کامل هستند.

توییتر تحت مدیریت مالک جدیدش، ایلان ماسک، با مشکلات زیادی مواجه شده است که آخرین نمونه آن، شکست سیستم تشخیص خودکار حق چاپ در حذف محتوای دارای حق چاپ است. هنگامی که این سیستم خاموش است، کاربران ویدئوهای کامل را در بخش های 2 دقیقه ای در این شبکه اجتماعی آپلود می کنند.

توییتر با وجود اینکه بسیاری از کارمندان خود را اخراج کرده و البته بسیاری از آنها نیز استعفا داده اند، همچنان فعال است. با این حال به نظر می رسد کم کم باید خود را برای مشکلات ریز و درشت در عملکرد این شبکه اجتماعی آماده کنیم.

اختلال در سیستم تشخیص خودکار حق چاپ توییتر
طبق گزارش فوربس، ظاهراً ساعاتی پیش، عملکرد سیستم حذف محتوای دارای حق چاپ مختل شده است. چرا که کاربری موفق شد فیلم «سریع و خشمگین: توکیو دریفت» را به صورت کامل در 50 قسمت 2 دقیقه ای در این شبکه اجتماعی آپلود کند.

اکانتی که ویدیوها را آپلود کرده بود اکنون حذف و به حالت تعلیق درآمده است که با رویکرد قبلی توییتر متفاوت است. در گذشته، زمانی که یک حساب کاربری محتوای دارای حق چاپ را در شبکه اجتماعی ارسال می کرد، توییت و حساب کاربری فعال باقی می ماند، اما کاربران نمی توانستند محتوا را ببینند. اما اکنون به نظر می رسد که شخصی در توییتر به صورت دستی کل حساب کاربری را به حالت تعلیق درآورده است.
سئو کول

  هوش مصنوعی و برنامه نویسی، پلی به سوی آینده


علاوه بر این، ظاهراً کاربران تلفن همراه چندین ساعت پس از تعلیق حساب، می‌توانند توییت‌ها و ویدیوهای حساب کاربری را مشاهده کنند. بنابراین، به نظر می رسد که سیستم تشخیص کپی رایت توییتر همچنان با مشکل مواجه است.

به گزارش فوربس، در حالی که اکانتی که «سریع و خشمگین: توکیو دریفت» را ارسال کرده بود به حالت تعلیق درآمده است، حساب‌های دیگر کل فیلم‌ها را در بخش‌های دو دقیقه‌ای در مجموعه‌ای از توییت‌ها آپلود می‌کنند.

با توجه به اینکه ایلان ماسک می خواهد مدت زمان ویدئوها را برای کاربران سرویس آبی توییتر افزایش دهد، در صورت ادامه اختلال در عملکرد سیستم کپی رایت و تصمیم مدیر عامل جدید توییتر به تعلیق دستی حساب ها، این شبکه اجتماعی احتمالا با یک کابوس بزرگ مواجه خواهد شد. کابوسی که می تواند به معنای پایان توییتر در کنار مشکلات دیگر باشد، همانطور که برخی کارشناسان و کارمندان سابق پیش بینی کرده بودند.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید